2733
2734
عنوان

حالت تهوع بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 87 پست
منم😍 جنسیت نی نیت مشخص شده؟

نه هنوز مشخص نشده هفته دیگه میرم مشخص میشه امیدوارم پاهاش باز باشه

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلم بسلامتی😍

فداتبشم فعلا که معده درد پدرمو در اورده هرچی میخورم رو دلم میمونه

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2731
عزیزم عادیه منم نمیتونم زیاد چیزی بخورم 

اخه من پنج ماهمه 😑امیدوار بودم خوب بشم ولی طاهرا تا دنیا بیاد قراره با ترس همه چیو بخوری 

اخه من پنج ماهمه 😑امیدوار بودم خوب بشم ولی طاهرا تا دنیا بیاد قراره با ترس همه چیو بخوری 

عزیزم😹

خب دیگه ظاهرا باید فعلا تحمل کنی😹

لینک چنلم      https://t.me/twitteri_mood
عزیزم😹 خب دیگه ظاهرا باید فعلا تحمل کنی😹

خخ اره امرزم یه دور بالا اوردم دیگه خسته م کرده این وروجک ولی مهم نیست همین که سلامت باشه و دنیا بیاد کافیه برام 

2738
خخ اره امرزم یه دور بالا اوردم دیگه خسته م کرده این وروجک ولی مهم نیست همین که سلامت باشه و دنیا بیا ...

اره دیگه وروجک دوس داره مامانشو حرص بده ایشالا سالم و سلامت بدنیا بیاد😹😍

لینک چنلم      https://t.me/twitteri_mood
اره دیگه وروجک دوس داره مامانشو حرص بده ایشالا سالم و سلامت بدنیا بیاد😹😍

مرسی قربونت همچنین 

شما مامانای توی خونه که میخواین مراقب بچه هاتون باشید و بیرون از خانه کار نکنید چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی

مرسی قربونت همچنین 

@نی_نی_یار_5