2733
2734

دوس دارم یکم تغییر کنم

اول خودم بگم مانتو گشاد بلند یا کوتاه رنگای مختلف با شلوار لی و کتونی و شال اکثرا

الان ی دونه دیدم میخوام بخرم البته فعلا جایی باز نیست 

مانتو کوتاه یکم گشادء با شلوار پارچه ای کوتاه ناز میشه با کتونی سفید ساده ها با شال 

بیاید سبکتونو تیپتونو بگید 

اگه قرار بود همه مثل تو باشن و مثل تو فکر کنن خدا فقط تورو می آفرید.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مانتو لش با شلوار اسلش و مام استایل مانتو تنگم دارم البته 

میخاسم برا عید مانتو متی کوتاه و چسبون بخرم با شلوار جین گشاد م دیگ کرونا اومد

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2738

سبک و تیپ خاصی ندارم

همه چی میپوشم😁

ولی خدایی همه بهم میگن شیک پوشم 

بیشتر لباسامم سلیقه برادر کوچیکترمه

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی

همه نوعه میزنم جز تیپای مذهبی 

مانتو یا کوتاه با پاچه گشاد یا بلند با شلوار تنگ 

معمولا شال میزنم موهامم یا میبام یا ساده دم اسبی میکنم از پشت شال معلومن مخصوصا اگه بافته باشه

مانتوهامم جلوبازن اما زیرمانتویی خیییلی کوتاه نمیپوشم سعی میکنم روی خشتکمو بگیره 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام...
مانتو لش با شلوار اسلش و مام استایل مانتو تنگم دارم البته  میخاسم برا عید مانتو متی کوتاه و چس ...

البته همه مانتو هام جلو بازن

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

من خیلی خیلی اسپورت تیپ میزنم ۵۰ درصد مواقع کلاه میذارم . دو ساله همه ش مانتوهای جلو باز خریدم . هرکاری میکنم یه ذره شیک پوش شم بازم موقع خرید وسوسه میشم و اسپورت و شلخته میگیرم

2706