2733
2739
عنوان

بیرون رفتن با بچه سه ساله

271 بازدید | 40 پست

سلام ببخشید من حامله ام از اول اسفند بیرون نرفتم جز دو سه بار که پسرمو گذاشتم پیش مادرم رفتم اومدم

الان دکتر بهم از ۲۷ فروردین تا ۱۰اردیبهشت تاریخ زامان داده 

کلی کار دارم خرید دارم پسرمم کسی نیست نگه داره 

چون بابام نمیزاره مامانم بیاد خونمون میگه یهو مریض میشی میا منم مریض میکنی

برای همین نمیدونم چیکار کنم همسرمم باهام همکاری نمیکنه 

خودم از بهمن اصلاح نرفتم 

خونه تکونی نکردم 

میخوام خیر سرم عکس بارداری بندازم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خریدای واجبت همسرت کنه

خودتم بیرون نرو

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

عزیزم سزارینی هستی؟طبق سونوت چه تاریخی بودزایمانت؟من بخاطر کرونا هنوز پیش دکترم نرفتم واسه من ۱۱اردیبهشت زده سونوم ولی هنوز نرفتم‌واسه اینکه دکترم چی میگه بخاطراون میپرسم....

من نمیدونم واقعا بابات حتما باید نه بیاره

خودتون نمیفهمید الان شرایط عادی نیست

عکس بارداری رو بیخیال شو

دور از جون یه ویروس از آتلیه بگیری میمیری با اون بچه

لوازمت هم درحد رفع نیاز از فروشگاه های آنلاین مثل دیجیکالا یا پیج های اینستا بخر

درحدی که یه ماه اول لازمه بخر بعد میری کامل میخری

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
2738

عزیرم خدایی نکرده اگه بری بیرون بچه طوریش بشه خودتو میبخشی؟؟؟یه چنتا لباس خوشگل بپوش تو خونه از خودت عکس بنداز ....صورتتم علی الحساب ژیلت کن یا کرم موبر بزن حالا تا بعد کرونا ...خونه تکونی هم واجب نیست الان....الانم عکاسی و اتلیه و اینجور جاها بسته ست جز داروخانه و سوپرمارکت جای دیگه باز نیست

بابام میگه نیایین

الان باید دکتر زنان برم دکتر مغز و اعصاب برم گفته ببر بچه اتو شوهرت بیاد نگه داره تو ماشین در صورتی که شوهرم مغازه داره تا ۱۱شب سرکاره به خدا میخوام زار بزنم

عکس آتلیه گفته میام خونه  ولی خریدای واجب خیلی دارم همسرم به هیچ عنوان همکاری نمیکنه باهام

خیلی بده همسرت باید درکت کنه واقعاااااا من نمیهفمم😐😐همسرمن خداروشکر خیلی همکاری میکنه باهام من اصلا بیرون نمیرم مگه اینکه واسه آزمایش و سونو باشه 

باید باهاش حرف بزنی چون اونم وظیفشه کمکت کنه

بابام میگه نیایین الان باید دکتر زنان برم دکتر مغز و اعصاب برم گفته ببر بچه اتو شوهرت بیاد نگه داره ...

ای باباااااااا😐😐چرابابات حالا اینطوریه اونکه باید بیشتر بفکرت باشه والااااااا من موندم.....دکتراعصاب واسه چی میخوای بری

2706