2733
2734
عنوان

حساسیت مادرشوهر به من

349 بازدید | 16 پست

بچه ها جدیدا متوجه شدم مادرشوهرم رو رفتارا من خیلی زووم کرده 

یعنی مثلا من بخاطر کرونا دست و صورتمو زیاد میشورم جوری که دیگه تو ناخوداگاهم رفته

دیروز لباسا پدرشوهر مادرشوهرمو از بند برداشتم تا کردم براشون ناخوداگاه رفتم دستامو شستم و رفتم دسشویی...

مادرشوهرم گفت فکر کردم ازینکه دست زدی به لباسا ما بدت اومد ,اعصابم خورد شد😳😐

تو دلم گفتم استغفرالله چه گیری کردم😐

حالا شما که سیاسیت مدارید بگید چه کنم در برابر این افکار!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلا موضوع مهمی نیست !!!! توی این مثال خاص اتفاقا شما داری حساسیت نشون میدی ها!

مادرشوهرم گفت که چون دست زدی اعصابم خورد شد!یعنی اون اعصابش خورد شد...

من اتفاقا واکنشی نشون ندادم

2738
مادرشوهرم گفت که چون دست زدی اعصابم خورد شد!یعنی اون اعصابش خورد شد... من اتفاقا واکنشی نشون ندا ...

حالا هرچی.

عیب نداره بابا ولش کن پی حرف رو نگیر. 

به خدا اینا مهم نیستا.

یه روزی به حرفم میرسی

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

سنشون بالا هست متوجه نیستن دیگه

بجاش متوجهش کن

یا کلا بیخیال شو هرچی بخواد بگه

من جات باشم میشینم براش سه ساعت روضه میخونم مادرشوهرم هم میخواد از دستم خلاص شه میگه متوجه شدم ولی من میدونم میخواد فرار کنه برای همین باز دوباره توضیح میدم خلاصه اونقدر میگم تا خوب خوب یادگرفته باشه

وقتی باهم زندگی میکنیم باید دو طرف راضی باشیم یعنی من باید دلم راضی بشه برای همین اونقدر با زبون خوش هی میگم هی میگم تا خوب تو مغزش بره بعد من به نیت شوم خودم میرسم که باید حرف حرف من باشه

کلا من عروس خوبیم مگر کسی جرات کنه خلافشو بگه

با اخلاق خوب میشه به همه چی رسید

شما هم هزار بار درباره ویروس کرونا بگو تا دیگه جرات نکنه به دست شستنت نگاه کنه برای مادرشوهر فن بیان مخصوص نیازه تا وسط حرف زدن از دست در نره یا صداش در نیاد

اگه فن بیانشو یاد بگیری دیگه راحت درباره هرچیزی و هرکسی میتونی پیشش صحبت کنی

خدا همه مادرشوهرا رو حفظ کنه 

سنشون بالا هست متوجه نیستن دیگه بجاش متوجهش کن یا کلا بیخیال شو هرچی بخواد بگه من جات باشم میشینم ...

چند من و شوهرم گفتیم ولی,کلا دو روز بعدش یادش میره..😐

خو اخه من تا قبل کرونا دستمو همه جا میزدم هیچم وسواس نبودم , اخه چرا بیخود باید از لباس تمیز بدم بیاد?اونم چون مال پدرشوهرمه😐 اخه یه ذره فکر نمیکنن

2706