2737
2734
عنوان

فرهنگیانی که تازه رفتن سر کار یه سال دو سال بیان اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 1074 بازدید | 180 پست
محدودیت سنیش تا کیه؟من الان فوق دیپلمم و ۲۰سالمه.اگه با رشته ی خودم (پژوهشگری دینی)نتونستم برم سر کا ...

میشه یکی اینو جواب بده؟🎈🌹

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
بنا ب اصرار پدر 😐 هممونو مجبور کرده تجربی بریم...اجی کوچیکترم دارم اونم میگه باید بره تجربی 

نه تورو خدا اونو نفرس تجربی

انسانی به راحتی اب خوردن فرهنگیان قبول میشن

خواهشاااا لایک نکنید روانی شدم🍉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنا ب اصرار پدر 😐 هممونو مجبور کرده تجربی بریم...اجی کوچیکترم دارم اونم میگه باید بره تجربی 

آها یادم اومد ما یه دبیر ورزش داشتیم اونم بعد دفتر ثبت ازدواج زد کلا فک کنم فوق لیسانش برای رشته های تربیت معلم هیچ محدودیتی نداشته باشه

اونایی که متولد۱/۱/۱۳۷۷به بعدن میتونن امسال برن تربیت معلم

من خرداد ۷۹ ام

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
2728
سن ت تا ۲۲ سال میتونی بیای. درمورد رشتت از سازمان سنجش بپرس ببین میتونی بیای یا نه

🌹🌹مرسی

آها یادم اومد ما یه دبیر ورزش داشتیم اونم بعد دفتر ثبت ازدواج زد کلا فک کنم فوق لیسانش برای رشته های ...

برا دفتر ثبت ازدواج مگه نباید حقوق خونده باشی؟؟😂

خواهشاااا لایک نکنید روانی شدم🍉
2738
نه تورو خدا اونو نفرس تجربی انسانی به راحتی اب خوردن فرهنگیان قبول میشن

خوش بحالشون

فعلا۱۲سالشه ولی اگه اونموقع تونستم نمیزارم بابا بفرستش اینور اینجا میدون پره

2706