2737
2734

میشه مدت اقدام و داروهایی که مصرف کردین و بگین ؟؟

۷ ماهه اقدامم ولی نشده دکتر رفتم کلو داد اما واسه ۱۴ پری سونو نرفتم خورد به عید و کرونا .

من

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰

تنبلی و کیست داشتم 

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این مشکل منم هست من تو نی نی سایت خوندم هر کس قرص متفورمین خورده باردار شده منم سرخود رفتم گرفتم ولی میترسم بخورم چون عوارض هم داره 

ای جماعت عاشقم من... عشق جذابم حسین دی.... هچکسه باش ایرمرم چون منیم اربابیم حسین دی 😭😭😭😭
تنبلی و کیست داشتم 

دارو مصرف کردی یا طبیعی باردار شدی؟؟

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
2738

عزیزم هنوز اول راهی من که پنج سال اقدام بودم نشد با کلی دعوا دکتر پنج تا دکتر عوض کردم میخواستم آ یو آی کنم اینا ولی پشیمون شدم دیگه از آخر رفتم پیش یه دکتر گیاهی بهم گیاهی ساخت به یک سال نکشید که باردار شدم هرچی خدا بخواد همون میشه

این مشکل منم هست من تو نی نی سایت خوندم هر کس قرص متفورمین خورده باردار شده منم سرخود رفتم گرفتم ولی ...

والا من یه هفته خوردم خیلی بد کل بدنمو ریخت بهم برا شما عوارضی نداشته؟

مامان دو قلوها 👶👶
2706