2733
2739
عنوان

دخترموبردم دکترولی پشیمون شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2316 بازدید | 198 پست
درست صحبت کن خانوم  شعورتو همه جا به نمایش نذار تو سایت عمومی ام همه میبینن مثل ادم باش

🖒🖒🖒

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترتبیت ضعیف خانوادگی از دهن تو میچکه فقط ادم چندشش میشه میخونه چی نوشتی برو گمشو 

چندش از رفتار و حالات بیمارگونه ی تو شُره میکنه مریض

برو یکم روخودت کارکن این فضولی و وسط بحث بقیه پریدن رو بذار کنار

طفلی مردی ک با تو زندگی میکنه خدا به دادش برسه

جوونه ی تو دلم...پسرم...مامان عاشقته مرد کوچولو^^😍😍😍❤
2728
چندش از رفتار و حالات بیمارگونه ی تو شُره میکنه مریض برو یکم روخودت کارکن این فضولی و وسط بحث بقیه ...

عزیزم خواهش میکنم دعوانکنین 

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید
چندش از رفتار و حالات بیمارگونه ی تو شُره میکنه مریض برو یکم روخودت کارکن این فضولی و وسط بحث بقیه ...

تو غلط کردی که بحث بقیه اس اینجا همه میتونن به سوال جواب بدن نظر بقیه رم میبینن تو برو تو خصوصی زر بزن بقیه ام نبیننن همچین زنی با این سطح وحشتناک از شعور و فرهنگ با این طرز صحبت تونسته بچه بزاد مناسفانه مادر شدن هیچ ازمون تایید صلاحیتی نداره

بیچاره اون بچه که از تو قراره اداب معاشرت یاد بگیره

یه بددهن بی شعور مثل خودت تولید نکن تحویل بده لااقل توقع دیگه ای ازت نی

2740
تو غلط کردی که بحث بقیه اس اینجا همه میتونن به سوال جواب بدن نظر بقیه رم میبینن تو برو تو خصوصی زر ب ...

@نی_نی_یار_5    

لطفن رسیدگی کنین و این کاربر بی ادب رو لغوکاربری کنین

توهمه ی تاپیکا ب اکثر کاربرا بی احترامی میکنه

تو غلط کردی که بحث بقیه اس اینجا همه میتونن به سوال جواب بدن نظر بقیه رم میبینن تو برو تو خصوصی زر ب ...

فقط افسوس میخورم برا اون خانواده ای ک همچین انگلی تحویل اجتماع دادن و دنیایی رو به گند و کثافت کشیدن با وحود بچه  ای مثل تو

و از خدا میخام شوهربدبختتو از شرت نجات بده 

و اگه  بچه داری ک هیچ بیچاره اش کردی با این کم عقلیت ولی اگ بچه نداری خداهیچوقت بهت بچه نده چون فهم و شعورت از یک نوزاد کمتره 

خودتو نمیتونی جمع کنی چ برسه به یه بچه ی بیچاره

@نی_نی_یار_5     لطفن رسیدگی کنین و این کاربر بی ادب رو لغوکاربری کنین توهمه ی تاپیک ...

من تو همه تاپیکا به اکثر کاربرا بی احترامی میکنم؟!!

یکیشو میشه نام ببرسی مثلا

تو همین تاپیکم شما نسبت به ادمی که نمیشناسینش لااقل حداقل احترامو حفظ کن بعد از ادب حرف بزن بزرگوار

واقعا بی عکس العمل بودن در برابر بعضی توهین ها خیلی سخت میشه

من تو همه تاپیکا به اکثر کاربرا بی احترامی میکنم؟!! یکیشو میشه نام ببرسی مثلا تو همین تاپیکم شما ن ...

من دیگ با ادمی با شرایط عقلی شما صحبتی ندارم و رسیدگی رو به عهده ی نی نی یار میذارم

خودشون بهترمیدونن چیکارکنن😊

فقط افسوس میخورم برا اون خانواده ای ک همچین انگلی تحویل اجتماع دادن و دنیایی رو به گند و کثافت کشیدن ...

همانطور که مشاهده میکینی گزیده ای از تربیت رو به نمایش گذاشته این مادر ایرانی!

عزیزم شما از خدا بخواه که هر حرفیو هر جایی نزنی و بقیه رو با زیون سمیت ازرده نکنی

انگل کسیه که خودش سودی برای جامعه نداره و فقط از کاز بقیه استفاده میکنه بهشون ضرر میزنه مثل تو

حالا برو پی کارت

من دیگ با ادمی با شرایط عقلی شما صحبتی ندارم و رسیدگی رو به عهده ی نی نی یار میذارم خودشون بهترمیدو ...

بفرماید من واقعا در حال حاضر چیز دیگه ای نمیتونم از خدا بخوام به نز اینکه شما با من صحبتی نداشته باشی 

به سلامت

همانطور که مشاهده میکینی گزیده ای از تربیت رو به نمایش گذاشته این مادر ایرانی! عزیزم شما از خدا بخو ...

بازم تکرار میکنم ارزش وقتم خیلی بیشتر از اینه ک بخام پای همچین ادمی با همچین سطح پایینی از شعور و فرهنگ و عقل هدربدم

امیدوارم خدا همه ی بیماران عقلی رو شفا بده شما نیز دراولویت

2706