2737
2734
هر چی گشتم پیدا نکردم دفترچش هم انگلیسیه

بزن اپارات شاید با فیلم متوجه شی زیرشو ببین اصن چحوری روشن کردی چراغو؟؟

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون دایره کناری عزیزم..که سیمشم اونجاست..مال ما که اینطوره

اصلا مدل چرخش چیه. واسه من کنار سیم برقش یه دکمه کوچولو داره. روشن خاموش میشه. مارشاله واسه من 

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 
یعنب هیچ وقت خاموش نمیشه

بعضی چرخ ها اینطورین،اگه نتونستی تاحالا خاموش کنی پس حتما مال شماهم از اون مدله

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2728
اصلا مدل چرخش چیه. واسه من کنار سیم برقش یه دکمه کوچولو داره. روشن خاموش میشه. مارشاله واسه من 

آره مال ماهم کنار سیمش کنار دایره هه..مال ما ژانومه هست اینم ژانومه یه براهمین گفتم شاید اونجاست دکمش

آره مال ماهم کنار سیمش کنار دایره هه..مال ما ژانومه هست اینم ژانومه یه براهمین گفتم شاید اونجاست دکم ...

ژانومه عالیه  منم دوست داشتم ژانومه بگیرم ولی پایین‌ترین مدلش خیییلی گرون بود...البته از اینی که دارم هم راضی ام. 

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 
2740