2737
2739

۶روز عقب افتادم پری روز تست زدم منفی بود الان سرگیجه دارم وترشح لزج دارم بنظرتون چکار کنم؟تابحال سابقه نداشتم ۶روز بیفتم عقب

یعنی میشه یه روزی اشک بریزم،اما از روی شوق از روی ارامش بخاطر رسیدن به تو رسیدن به عشق زندگیم...کی میشه یه نی نی سالم تپل خوردنی بهمون بگه مامان بابا؟؟
نه عزیزم باز بی بی بزن بعد ازمایش

امروزم بزنم بی بی؟

یعنی میشه یه روزی اشک بریزم،اما از روی شوق از روی ارامش بخاطر رسیدن به تو رسیدن به عشق زندگیم...کی میشه یه نی نی سالم تپل خوردنی بهمون بگه مامان بابا؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
امروزم بزنم بی بی؟

باید از ادرار قبلی حداقل ۴ساعت گذشته باشه تا جواب درست باشه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
بله هست من سرگیجه داشتم

یهویی اینجوری شدم هیچ وقت اینجور نشدم بنظرت کم خون نشدم اخه ی هفته پیش خیلی باقلا خوردم

2738
باید از ادرار قبلی حداقل ۴ساعت گذشته باشه تا جواب درست باشه

۲روز پیش زدم بی بی

یهویی اینجوری شدم هیچ وقت اینجور نشدم بنظرت کم خون نشدم اخه ی هفته پیش خیلی باقلا خوردم

نمیدونم والا ولی من سرگیجه داشتم بی بی هم دو روز قبل از موعد هاله انداچت

جانِ مادر خوش اومدی به زندگیمون❤👣میشه واسه سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستی؟
بدن درد و حالت کوفتگی نداری؟ من داشتم.

کوفتگی دارم

عزیز امروز بگذاراگر منفی باشه بخاطر پریدی هم میشه شایدبخواهی پرید بشی

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706