2733
2739
عنوان

یه سوال 😕😕😕😕

168 بازدید | 19 پست

شارژر اصلی سامسونگ از کجا میتونم بخرم ؟ تاحالا سه چهارتا خریدم بعد دوسه ماه خراب شدن .الانم خراب شده همه جاهم بسته است ..😕😕😕سایت خوب که اصلی باشن سراغ ندارید؟؟

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

نمایندگی

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اونایی هم ک خریدم از نمایندگی خریدم

چه نمایندگی هایی!!!!

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
فقط از خود نمایندگی اصلی فروش گوشی  سایتهای فروش مثل دیجی کالا دزد گرون فروشن اصلا نخرید

اخه نمایندگی ها هم الکین .همین دوماه پیش از نمایندگی خریدم الان اصلا شارژ نمیکنه هر دوساعت ۵ درصد شارژ میشه🙁

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
2738
اخه نمایندگی ها هم الکین .همین دوماه پیش از نمایندگی خریدم الان اصلا شارژ نمیکنه هر دوساعت ۵ درصد شا ...

مطمن هستی گوشیت سالمه با شارژ دیگه امتحان کن

خودت باشی کافیه /تو گوگل همه چی هست
مطمن هستی گوشیت سالمه با شارژ دیگه امتحان کن

اره گوشیم سالمه..با گوشی همسرم امتحان کردم .

اره گوشیم سالمه..با گوشی همسرم امتحان کردم .

خب یا کابلت خرابه یا خود شارژت دیگه خب راه حل دیگه ای‌نیست موبایل فروشی ها بزرگ اصلی رو دارن فک کنم ۸۰ت اینا قیمتش باشه برای خود‌سامسونگ هست من خریدم یه ساله دارم 

خب یا کابلت خرابه یا خود شارژت دیگه خب راه حل دیگه ای‌نیست موبایل فروشی ها بزرگ اصلی رو دارن فک کنم ...

من ۱۳۰ خریدم دوماه پیش🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

من ۱۳۰ خریدم دوماه پیش🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

اگه محافط گوشیت بزرگه اونم دربیار تست بکن من یه سری تجربه  داشتم شارژ نمیکرد دراوردم محافظ گوشی رو کابل سوکتش کامل چفت شد شارژ کرد از اونم میشه یه ووقتایی کابلت ۱م‌م کوچیکتر باشه شارژ قطع وصل میشه

اگه محافط گوشیت بزرگه اونم دربیار تست بکن من یه سری تجربه  داشتم شارژ نمیکرد دراوردم محافظ گوشی ...

نه از اون نیست امتحان کردم😢😢

2706