2737
2734
عنوان

فوری کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 27 پست

بیشتر از خوردن ۹ هویج من هفته ای شنیدم ضرر داره حالا نمیدونم یه لیوان ابش از چند تا هویجه میگن بچه لب شکری میشه

تورچم ایرانیام اذربایجانیام تورچ لر ایچینده وطن پرور ایچنده شرف لی اینسانیام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره ضرر داره چون ویتامین آ زیاد دغره ک واسه جنین خوب نیست و موجب کوری میشه یه قلپ فقط بخور واس  ...

شما مطمئنی که اینطور میترسونی؟ این حرفا چیه!

من اب هویجو از دکترم پرسیدم گفت بخور اما افراط نکن که هرروز بخوری

خوردم چند روز یه بار و دخترمم خداروشکر کور نیست

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
هندونه واسه جنین بد نیست اما واسه فشار خودت خوب نبوده که خداروشکر اوکی بودی😂

خب هندونه هم آ داره 😀

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
بیشتر از خوردن ۹ هویج من هفته ای شنیدم ضرر داره حالا نمیدونم یه لیوان ابش از چند تا هویجه میگن بچه ل ...

من نهایتا ی لیوان کوچولو بخورم ج

چون دیدم امروز دلم خواست😋

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
2738
شما مطمئنی که اینطور میترسونی؟ این حرفا چیه! من اب هویجو از دکترم پرسیدم گفت بخور اما افراط نکن که ...

من اصلا به خاطر ویارم نمیتونم چیزی بخورم الان نمیدونم اب هویج وقتی گرفتم چقد بتونم بخورم 

من قبل حاملگی هم بیرونکمیرفتم اب هویج نمیخوردم  خیلی 

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
آره ضرر داره چون ویتامین آ زیاد دغره ک واسه جنین خوب نیست و موجب کوری میشه یه قلپ فقط بخور واس  ...

ربطی به کوری نداره سقط جنین میاره زیادی خوردنش

اونی که باعث کوری میشه توکسوپلاسموزِ

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
منم قند ناشتام بالاس ولی کیک و شیرینی دوست دارم خوب⁦☹️⁩

ی دکتر متخصص زنان و زایمان خیلی خوب هست که جواب سوالات رو تو این روزای کرونایی تو اینستا کامل میده. اگه نگرانی پیام بده ازش بپرس. جواب منو کامل و خیلی خوب داد

دکتر شبنم بزرگ زاده

@dr_bozorgzade