2733
2734
والا فامیلشو نگفتن فقط میگفتن حاج اقا. مشهد بود. نه اتفاقا گفت طلسم نیستین.     هم چنین . ...

عزیزم درخواست بده بفرستم

از کارش اطلاع ندارم

فقط اون خانم که اینجا گفته بود خ راضی هست و واقعا نتیجه گرفته بود البته دعا نداده بود بهش فقط گفته یود مشکلت تا فلان زمان حل میشه که شده خدا راشکر

والا فامیلشو نگفتن فقط میگفتن حاج اقا. مشهد بود. نه اتفاقا گفت طلسم نیستین.     هم چنین . ...

یکی بود مشهدی بود اینجا شماره اشو دادن من زنگ زدم گفت طلسم داری و همزاد داری ۸۰۰ بده باطل کنم من گفتم فکرام را بکنم چشم😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه به منم بدی عزیزم

عزیزم من نمیدونم کارش خوبه یا نه یک خانم اینجا ازشون خیلی تعریف میکرد خودتون که میدونید ادمای اینجا از صدتا شاید یکی دوتاشون راست بگند ادرس تاپیکش را میفرستم از اونجا بردارید

2731
یکی بود مشهدی بود اینجا شماره اشو دادن من زنگ زدم گفت طلسم داری و همزاد داری ۸۰۰ بده باطل کنم من گفت ...

🤣🤣 ایول

ولی دعا اثرش فقط 40 روز هست.. 

اگرم اثر کنه 

خداوند از اشک های هیچکس ساده نمی گذرد... 
2738
ولی من خیلیا را دیدم با دعا جواب گرفتن البته خواست خدا هست

برای ازدواج آره هست.. چند صفحه قبل ی نمونشو دوستمون گفت برا ازدواج دعا گرفته و زودی جدا شده البته بعضیام نمیشن اونم بستگي ب خواست خداست.

برای ازدواج آره هست.. چند صفحه قبل ی نمونشو دوستمون گفت برا ازدواج دعا گرفته و زودی جدا شده البته بع ...

اون رفته واسه یک شخص خاص گرفته که بنظرم این کار دعا نیست جادو هست بالاخره بزور یکی را اجیر کردن یک روزی پس میزنه

اون رفته واسه یک شخص خاص گرفته که بنظرم این کار دعا نیست جادو هست بالاخره بزور یکی را اجیر کردن یک ر ...

آره منم منظورم همینه دعا ازدواج برا شخص خاصی تا یه مدتی جوابگوی بعدش اثرش میره.. ولی فقط برای بخت و ازدواج دعانویس قرآنی احتمالا بهتر باشه هرچند الان همه پولی شدن اعتمادی نیس ک گره بدتر تو زندگیت نندازن 

ان شاءالله خدا خودش گره از کار همه باز کنه به حق این شب بزرگ و عزیز😍

انشاالله عزیزم امشب شب عزیزیه از نامه برای امام زمان یا حرف زدن باهاش غافل نشو. انشالله گره از کارت بازشه برا منم دعا کن 

2706