2733
2739
عنوان

وابستگی

72 بازدید | 11 پست

وابستگی به دنیای مجازی...

بچه های گل قبلا در این رابطه تاپیک زدم دوستانه کمک کنید من عجیب وابسته به اینستاگرام شدم

چیکار کنم عجیب وابسته به اینستام هرکار میکنم هر غذا درست میکنم باید استوری کنم 🥺🥺🥺

خودم دوست دارم لذت میبرم ولی یهو مثلا یکی بهم میگه اگه یکی دلش بخواد ... نه نزار خود نمایی ‌‌... بعد کل حسم میپره عذاب وجدان میگیرم ....😓😓😓

حالا اگه ته دل خودم خوشحال بودم مشکلی نبود اینکه خودمم ته دلم ناراحت میشم خیلی بده و اینکه می‌دونم نباید بزارم

خیلی ناراحتم ب راهی بگید ترک کنم 

همه غذاهامم خوشمزه و خوشرنگ میشن خوش سلیقه هم هستم وسوسه میشم بزارم🙊🥺 می‌دونم همتون کدبانویید😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اخه چرا خز یعنی منم میزارم کار خز میکنم؟؟کلا افسرده ام کردی😅

بنظر من خز اینه که هی از غذات داخل رستوران عکس بگیری نه چیزی که خودت درست کردی... ولی نظر دوستان هم درسته😓😓😓

شمام میزاری؟

بخشیش آره چون تازه عروسم😂

خب کار زشتیه عزیزم بقیه ببینن نمیگن واو خیلی ببخشید حقیقته میگن چقدر ندید بدیده،چیزیه که دیدم خودم اطرافم یعنی نمیدونم شماهایی که غذا میزارید فک میکنید بقیه هوا میخورن و شما فقط غذا میخورید😂والا به خدا ماهم غذا میخورین بیرون میریم میگردیم و خیلی کارای دیگه میکنیم ولی چون نمیایم اینستا بزاریم دلیل نمیشه ما اینکارارو نمیکنیم