2737
2739
عنوان

کسایی که اسپرم شوهرهاشون ضعیف بوده باردار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 52 پست
اره

واقعا آخه من سقط کردم ولی آزمایشاتی که بعد سقط نوشت گفت خوبه اما ذخیره تخمدانم و گفت کمه و رو به کاهشه حالا نمیدونم از تخمک ضعیف بوده یا اسپرم 

میشه دعا کنید دیگه امسال باردار بشم خیلی دلم بچه میخواد سقط مکررم شاید خدا صدای یکیتون و شنید🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تعدادش 6میلیون بود کم کم تا 25رفت بعد ب لطف خدا باردارشدم. تواین مدت 5سال انواع امپول داروگیاهی ع ...

سلام دوست عزیز شما بعد از چندماه از عمل واریکوسل همسرتون باردار شدین؟؟

خدایا خسته شدم از انتظار میشه یه نی نی صحیح و سالم بهم بدی 😍😍 میشه یه روزی منم مامان شم😭😭😭دوستان برایه مامان شدنم دعا کنین😭😭😭
منم بعد ۲ تا سقط دکتر تشخیص واریکوسل داد و عمل کرد و ویتامین ای و قرص زینک میخورد و یکی هم گرد خرما ...

اخ جون الهی شکر... خدایا میشه منم باردار شم... خیلی دلم نی نی میخاد... میشه برامنم دعا کنی

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷
2731
واقعا آخه من سقط کردم ولی آزمایشاتی که بعد سقط نوشت گفت خوبه اما ذخیره تخمدانم و گفت کمه و رو به کاه ...

نه واسه همه اینطور نیست سقط دلایل مختلفی داره

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
خدا رو شکر ماهی که باردار شدی چه داروهایی مصرف میکرد؟

داروگیاهی عسل اصل ی قاشق با آب پیاز و یدونه تخم مرغ توشیر قاتی میکردم هرشب میخورد. شیره خرنوب. ویتامین سی. کپسول supplex.و چندتا امپول تقویتی ک هفته ای یدونه میزد اسمش یادم رفته. خودمم لتروزل. اسپرین . 

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
2738
سلام دوست عزیز شما بعد از چندماه از عمل واریکوسل همسرتون باردار شدین؟؟

قبل عمل تحرک و موفولوژیم مشکل داشت گلم بعد عمل خیلی زود این دو مورد نرمال شد .اما تعدادش سه سال طول کشید تا مناسب باروری باشه

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
نه واسه همه اینطور نیست سقط دلایل مختلفی داره

آخه پن یه بار سال ۹۶ باردار شدم میوم داشتم گفتن خیلی بزرگه و رشد نکرده باید جراحی کنی میوم و در آوردن بعد سال ۹۷ بتام تا ۱۶۷ رفت بعدم خودش اومد پایین و گفتم احتمال خارج رحمی بوده که خودش جذب شد سال ۹۸ هم باردار شدم قلبش تشکیل نشد و خودش سقط شد 

میشه دعا کنید دیگه امسال باردار بشم خیلی دلم بچه میخواد سقط مکررم شاید خدا صدای یکیتون و شنید🤲
آخه پن یه بار سال ۹۶ باردار شدم میوم داشتم گفتن خیلی بزرگه و رشد نکرده باید جراحی کنی میوم و در آورد ...

انشاالله خدا یه نی نی سالم و صالح بهت بده

عزیزم انشاالله هر مشکلی هست حل بشه

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
مشکلات کروزومی.انعقادی.یکیشم همون نطفه ضعیف

نطفه ضعیف که ممکنه از اسپرم باشه یا تخمک حالا اسپرم با آزمایش معلوم میشه تخمک چه جوری میفهمن من و گفت ذخیره ات پایینه ممکنه کیفیت تخمکم پایین باشه