2737
2739
ای خدا،چقدر پس تبلیغ دارن روش😑😑😑

کی میاد بگه کار ما بده .یا بگن ماست ما ترشه😂😂😂گول نخور بابا این روزا آدم بخواد به یکی بگه فوشم بده پول میگیره طرف و فوش میده والا😂😂😂

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کی میاد بگه کار ما بده .یا بگن ماست ما ترشه😂😂😂گول نخور بابا این روزا آدم بخواد به یکی بگه فوشم بد ...

والا بخدا

برای شادی روح مادربزرگ و خاله عزیزم لطفا یه حمد بخونید،ممنونم
برای من خیلی کم کم میکنه مثلن ۱۰۰ مگ دان کنم ۱۰ تا کم میکنه بهتره اول امتحان کنی

یه بار باید بذارم هشدار مصرفم اومد بعدش برم توش ببینم تا کی میشه فیلم دید🤪🤪🤪

پس فیلم نبینیم توش☹☹☹☹

اره نبین نبین گول بزنیه😂😂😂

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2738
اره نبین نبین گول بزنیه😂😂😂

یه سریال داره توش خواب زده،یخورده شیطانی بود قسمت اولش رو دیدم بعد گفتم نکنه حجم زباد ببره بیخیال شدم

یه سریال داره توش خواب زده،یخورده شیطانی بود قسمت اولش رو دیدم بعد گفتم نکنه حجم زباد ببره بیخیال شد ...

آها اونو میگی ن نبین نتومیخوره گول میزنن آدمو هیچی مفت نیست تو این دوره 

من وقتی نت و شارژ داشته باشم کم میکنه ازشون، ولی وقتی نت و شارژم کاملا تموم میشه هم برام میاره فیلماش رو هم بدون نت میتونم نگاه کنم. 

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
من وقتی نت و شارژ داشته باشم کم میکنه ازشون، ولی وقتی نت و شارژم کاملا تموم میشه هم برام میاره فیلما ...

نت ازاد برات مصرف نکنه؟

نت ازاد برات مصرف نکنه؟

آره شارژم خالیه خالیه ولی تو روبیکا میرم فیلماشم می بینم. ولی وقتی شارژ داشته باشم شارژمو میخوره

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد