2733
2734

من از یچگی اعتماد بنفسم خیلی پایین بوده چون مامانم سر هر اتفاق کوچیکی تحقیرم میکرد و برچسب خنگ و بی عرضه بهم میزد.هنوزم ک هنوزه خودمو خنگ میدونم فوق لیسانس دارم ولی جایی ک مامانم باشه دست و پام برا هرکاری میلرزه.حالا دیشب برای باردوم موقع پارک ماشین مالوندم ب ماشین همسایمون.کنار سپرشون ب اندازه20 سانت رنگش رفت .خیلی عذر خواهی کردم و گفتم ک خسارتشونو جبران میکنم.سری قبل فقط یه خط افتاده بود ک خودشون رنگ کردن و چیزی نگفتن.حالا سوالم اینه من از دیشب مدام دارم ب خودم فحش میدم و تصور اینکه اونا با خودشون درموردم چی فکر میکنن و منو یه خنگ میدونن دیوونم میکنه.میخام بدونم شماهایی ک اعتماد بنفستون زیاده اگه همچین اتفاقی براتون بیفته ایا همش خودتونو تحقیر میکنین؟

همسایتون چ رفتاری کرد؟

این ک فکر میکنی اونا بهت میگن خنگ به خاطر تصور غلطی ه ک در مورد خودت داری 

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم 

با خودت فکر کن چرا باید تحقیر بشی،مگه چکار کردی؟

اعتماد ب نفس فقط همسرم😁 بخاطر اینکه کل در عقب ماشین و هر دفعه به یه جا مالونده😌 اونوقت میگه ضعف سمند، این در عقبشه😂😂😂

فقط رو ذهنت کار کن که تو بهترینی،مطمین باش تو همه چی بهترین میشی

2731
خب شما بودین برا بار دوم این فکرو نمیکردین در مورد من؟

نه عزیزم رانندگی یه مهارت هست ک ب مرور زمان بهتر میشه ....

من خیلی هارو میبینم موقع پارک کردن میمالن اینور اونور ...دلیل بر این نمیشه طرف خنگ باشه ک

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin
نه عزیزم  با خودت فکر کن چرا باید تحقیر بشی،مگه چکار کردی؟ اعتماد ب نفس فقط همسرم😁 بخاطر این ...

مگه اقایون هم میمالونن ؟من فک کردم خانما فقط چون تسلط ندارن اینجوری میشه.مرسی از دلگرمیت

2738
نه تحقير نميكنن  اگر خسارتي زدي جبرانش ميكني  تحقير چرا  با خودت بگو ماشينه پيش مي ...

اخه زیاد باهم روبرو میشیم اینا هم ازون خانواده هایی ان ک خیلی جلف و تیز و زرنگن اشتباه نمیکنن معمولا.برا همین خیلی حس بدی دارم کاش ماشین یکی دیگه بود

اسی منم مامانم اعتمادبنفسمو نابود کرد

هنوزک هنوز باوجود ۲۰سال سن تحقیرم میکنه

کاش اردواج کنم ازدستش راحت شم

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بکن                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️