2737
2739
عنوان

یه مقدار پول دارم میخوام طلا بخرم دو دلم

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سکه امامی میگن ناخالصی داره شمام شنیدی؟ سکه بهتره یا طلا دست دوم؟سکه چنده الان؟

سکه امامی ضرب ۸۶ خیلی بهتر موقع فروش راحت میفروشی گرونتر از بقیه سکه ها هم برمیدارن 

ناخالصیشو نشنیدم 

بنظرمن سکه بهتر چون برا طلا کارمزد و مالیات کم میشه ضررمیکنی 

سکه امامی الان ۶۳۹۸۰۰۰۰تومن

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
2731
چرا عزیزم؟آخه اینجا دیدم همش میگن دست دوم.تفاوتشو میگی؟چون اونم اجرت نداره مثه اینکه

گرونتر باید بخری و ازت ارزونتر برمیدارن

فقط یا سکه یا طلای ایشده

چون علمشو ندارن اینجوری میگم

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
گرونتر باید بخری و ازت ارزونتر برمیدارن فقط یا سکه یا طلای ایشده چون علمشو ندارن اینجوری میگم

حتما اینکارو میکنم.متاسفانه از تابستون پولمو بیخودی نگه داشتم😔 خیلی ناراحتم.هیچ علافه یی به طلا ندارم واسه همین بیخیال بودم الان باید با کلی ضرر نسبت به اونموقه بخرم

خانوم هستم
2738
حتما اینکارو میکنم.متاسفانه از تابستون پولمو بیخودی نگه داشتم😔 خیلی ناراحتم.هیچ علافه یی به طلا ندا ...

منم علاقه ایی ندارم ولی سکه و ابشده که سرمایه کذاریه

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
بنظرم بخر.چون واسه استفاده داری میگیری و قصد فروش نداری بلاخره سال دیگه طلا گرونتر میشه بعد با این پ ...

اره اگه نخرم میترسم گرون تر بشه 

دنیای قشنگیه 🖤ولی به ماچه 😜😜😜تنها کسی که قلبت را نخواهد شکست همان کسی هست که ان را ساخته است........ ❤❤❤

خانوما به نظرتون طلا بخرم امروز یا یکم صبر کنم

دنیای قشنگیه 🖤ولی به ماچه 😜😜😜تنها کسی که قلبت را نخواهد شکست همان کسی هست که ان را ساخته است........ ❤❤❤