2737
2739
عنوان

یه مقدار پول دارم میخوام طلا بخرم دو دلم

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارزونم بشه یه مدته بعد دوباره میره بالا.فقط سعی کن طلای دست دوم و بدون اجرت بگیری

میخوام یه لنگه النگو بگیرم

دنیای قشنگیه 🖤ولی به ماچه 😜😜😜تنها کسی که قلبت را نخواهد شکست همان کسی هست که ان را ساخته است........ ❤❤❤
2728
منم ی مقدارپول دارم میخوام دوتا سکه امامی بخرم بنظرم اگه برا پس اندازمیخوای طلا نگیر که اجرت و مالی ...

دوتا النگو دارم میخوام سه تاش

کنم

دنیای قشنگیه 🖤ولی به ماچه 😜😜😜تنها کسی که قلبت را نخواهد شکست همان کسی هست که ان را ساخته است........ ❤❤❤
2738

طلا همیشه باارزشه و تنها چیزیه که فورا به پول نقد تبدیل میشه بخر و نگه دار اگه زود نفروشی ضرر نمیکنی واسه وقتای مبادا همیشه بدرد میخوره به این فکر کن که با پولت چی میتونی بخری که در مواقع نیاز سریع تبدیل به پولش کنی

طلا اصلا نخر موقع فروش از کارمزد کم میکنن کمتر از پول اصلیت بهت میدن همش ضرره 

سکه بخری هم سرمایس هم هر روز قیمتش بالاتر میره

زدیم تو گوش مشکلات زندگی ... رفت با بزرگترش اومد   
دوتا النگو دارم میخوام سه تاش  کنم

بنظرم بخر.چون واسه استفاده داری میگیری و قصد فروش نداری بلاخره سال دیگه طلا گرونتر میشه بعد با این پولی که داری نمیتونی چیزی بخری.

منم ی مقدارپول دارم میخوام دوتا سکه امامی بخرم بنظرم اگه برا پس اندازمیخوای طلا نگیر که اجرت و مالی ...

سکه امامی میگن ناخالصی داره شمام شنیدی؟

سکه بهتره یا طلا دست دوم؟سکه چنده الان؟

خانوم هستم
تو این گرونی ارزش داره بخرم؟ میگن سکه ناخالصی داره درسته؟

دارهثیا طلای اب شده یا سکه برای سرمایه کذاری

بلند مدت طلا خوبه

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم