2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به این فکرکن شاید یه نفر پاشه سرزده بیاد خونتون آبروت میره اونوقت😜

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2738

پاشو ی آهنگ شاد بزار و بیفت به جون خونه حالا نشور و کی بشور ....تمیزی و چایی بعدش لذت بخشه 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

پاشو سرپا

اول چندتا جای کوچیک و راحت رو مرتب کن یا مثلا چیزی که سختی نداره رو جمع کن

بعد کم کم انرژی میاد توی دست و پات تا تهش جمع میکنی

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
اخه نمیشه خودمو گول بزنم کرونا هست

چرا یه دفعه دیدی شد یکی دلش تنگ شد برات اومد پیشت. من همیشه استرس اینو دارم بخاطر این هیچوقت خونمون کثیف نیست حتی بیدار هم که میشم یه کم آرایش میکنم کسی اومد مرتب باشم

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

هر روز تمیز کن که تلنبار نشه...حالام پاشو وگرنه بدتر میشه

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2706