2733
2739

واسه پسرم پوشک مای بیبی شماره ۵ میبندم پوشک شورتی ها رو هم همون سایز باید بگیرم؟

میخوام از پوشک بگیرمش برای شب  یا خواب ظهر یا بیرون رفتن خوبه؟

مای بیبی کلا بده 

خیییللللیییی بو میده

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من سایز ۴ بستم قبلش مرسی سایز ۳ میبستم البته مرسی سایزاش بزرگه ولی برا دختر من مایبیبی خوب نبود راااحت بازش میکنه 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
اتفاقا من راضیم.قبلا مولفیکس میبستم شماره ۵ کوچیکه ۶ بزرگه.بعدم هر شب پس میداد

مگه مولفیکسم پس میده؟

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

من برا پسرم اوردم خیلی تنگه . اونموقع ک براش اوزده بودم سایز ۴ میبستم براش اما شورتی رو سایز ۵ اوردم خیلی اذیت بود . اینقد تنگ بود قشنگ خط کش قرمز میشد رو روناش . دیگه نیوردم براش

2738

فکرمیکنم سایزش باید کوچیک باشه. چون من همان سایز بستم پس میداد. شورتی ها گشادتره.  به نظرم یه سایز کوچیک تعداد کم بگیر اگه خوب بود دیگه بخر. مای بی بی خیلی مارک خوبی من واسه جفت پسرام استفاده میکنم.  اصلا نه نم میده نه پس. عالیه.  

اصلا پوشک شرتی واسه ی از پوشک گرفتن خوب نیس با همون پوشک اولش یادش بده بهش بگو جیش داشتی تو پوشکت جیش نکنا بگو ببرمت دسشویی بعد خوراکی مورد علاقش و بزار بالای سیفون بگو ببین جیش کردی سیفون بهت کادو داد اونجوری تشویق میشه

خب تا اینجا میدونم چهارده روز پیش کرونا نگرفتم😅🤦‍♀️الان باید چهارده روز دیگه صبر کنم ببینم امروز گرفته بودم یا نه!!😑🤔

منم مای بی بی استفاده میکنم و خیلی راضیم بو نمیده که قبلا مولفیکس میگرفتم خیلی پس میداد و سایزاش کوچیکش کوچیکه و بزرگشم وله. البته شورتی استفاده نکردم اما برای شما که میخوای از پوشک بگیری فکر کنم خوب باشه. منم برای پوشک گرفتن و مهمانی دارم به شورتی فکر میکنم

اصلا پوشک شرتی واسه ی از پوشک گرفتن خوب نیس با همون پوشک اولش یادش بده بهش بگو جیش داشتی تو پوشکت جی ...

شورت آموزشیم داره با اون بگیرم؟پسر اولم سه سالش بود اصلا اذیت نکرد این دو سالشه.فکر میکنم آمادس ولی خونم نو هست میترسم گنده کاری کنه

2706