2737
2739

بعد از ۶سال بی بی چکهام هاله انداخت امروز رفتم آزمایش بتام صفر بود😭😭

چقدر راز ونیاز کردم چقدر خوش حال بودم هی به خدا گفتم اشکال نداره که بهم مال واموال دنیا رو ندادی اشکال نداره که از همه دوستام از نظر مالی کمترم حداقل الان مادر شدم به جای همه اینا بهم بچه بده 

ولی الان میگم همع ی اینها رو میخوام خودم تلاش میکنم ...دیگه به درگاه کسی التماس نمیکنم ..روز تولد حضرت عباس بی بی چکم مثبت شد چقدر ازش تشکر کردم وگفتم هرسال تولدش مولودی میگیرم ..ولی الان دیگه از هیچ کس نمیخوام برام پیش خدا وساطت کنه خودم فقط خودم ..😭😭😭

خدایا مواظب پسرم وهمسرم باش🤲‌‌‌                           وزن اولیه ۹۰ وزن فعلی۷۰😍 وزن هدف اول ۶۸ 😢 وزن هدف دوم ۶۴😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به وقتش خدا بهت میده. بسپربه خودش. زوری از خدا چیزی نخواه

دیگه کم آوردم😭😭😭

خدایا مواظب پسرم وهمسرم باش🤲‌‌‌                           وزن اولیه ۹۰ وزن فعلی۷۰😍 وزن هدف اول ۶۸ 😢 وزن هدف دوم ۶۴😢
2728

انشاله هم اوضاع مالیتون اوکی میشه هم بچه میاد

خدا بزرگه 

ناامید نشو

کفر نگو

این راه خیلی سختی داره بارداری زایمان و بزرگ کردن نی نی 

بی ایمان و توکل نمیشه سپریش کرد

ریلکس باش و شاد و خدا رو در هر حال شکر کن

خداروشکر که دارمت❤❤💙
2738

منم خیلی از این ناشکریا کردم عزیزم . خدا رو از زندگیم حذف کردم . ولی به بن بست خوردم . بسپار به خودش . میدونم یخته ولی خدا همه کارست .انشاءلله خودش کمکت کنه 

همیشه پسمانده گرگ را سگها می درند .

گلم نذر کردی؟

یه نوشته بزار لای قران.

امسال من ماه محرم حضرت ابوالفضلو قسم دادم بهم بچه بده اگه پسر باشه بزارم ابوالفضل در خونم پرچم بزنم.۱۰ کیلو برنج نذر کردم.

اسفند ماه پارسال متن نوشتم برا خدای مهربون گذاشتم لای قرات الهی قربونش بشم ۸ روز بعد جوابم داد.

ابوالفضل جواب منتطرارو میده .اول خدا بعد حضرت ابوالفضل😭💔💔💔

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

گلم زوری از خدا چیزی نخواه

عزیزم اون حکیم و بصیر مطمئنا بیشتر از شما میدونه

نمونه اش خواهرم بعد12سال بچه دار شدوو قبل بچه زندگی خوب و ارومی داشت و با امدن بچه فقط مدت کوتاهی زندگیش رونق پیدا کرد و رفت تو چشم مردم. متاسفانهه زندگی که 14سال از عمرشو گذاشت و جمع کرد شد برای یکی دیگه براتیو خواهر طفلی من بخاطره بچه از تمامی حقوقش گذشت😢😢

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم
گلم نذر کردی؟ یه نوشته بزار لای قران. امسال من ماه محرم حضرت ابوالفضلو قسم دادم بهم بچه بده اگه پس ...

دوساله نوشته گذاشتم زیر قرآن ولی..😭

عزیزم اگر از نظر جسمی هر دو سالمید ،از طب سنتی  کمک بگیر . واقعا معجزه میکنه   البته ...

فقط من تنبلی تخمدان دارم 

ای بابا ناراحت شدم برات عزیزم دیروزم نازنین همین جور شد..ان شالله هردوتون بزودی باردار میشید بزودی زوووود🙏😥

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2706