2737
2734

برو دکتر یه سری آزمایش بنویسه اول 

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان میگن تو این اوضاعع😁😁😁😁

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

به نظر من آمادگی روحی همسرتون خیلی مهمتره, تو ماههای اول مخصوصا بارداری اول خیلی نیاز به کمک روحی همسرتون دارید مخصوصا اینکه تغییرات هرمونی و اخلاقی‌تون و درک کنه و واقعا تو خونه کمکتون کنه.

ممکنه با اولین اقدام باردار نشی یا حتی با چندمین اقدام باید آماده این باشی و نا امید نشی 

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘
2738

امادگی روحی ...

چه سوال جالبی 

فکر کنم مهمترین نکته اینه که باید صبرت بالا ببری و قدرت فداکاری داشته باشی 

عزیزم ممکنه یک بارداری فوق العاده راحت یا بارداری فوق العاده سخت داشته باشی 

باید برای هردوش اماده باشی 

و اینکه بارداری اصولا بدون استرس امکان نداره 

هر لحظه اش یکجور استرس هست 

ک باید بتونی استرس کنترل کنی ...

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

اول از همه با ایمان باش و توکلت بخدا باشه

صبور باش

شاد باش

بی استرس

با همسرت رفیق باش و اونو اماده کن 

نترس باش و با هر احتمال و بی بی چک منفی و بالا و پایین ازایش خودتو نباز 

خداروشکر که دارمت❤❤💙
امادگی روحی ... چه سوال جالبی  فکر کنم مهمترین نکته اینه که باید صبرت بالا ببری و قدرت فداکار ...

من ترسم از افسردگی اخه من معمولا خیلی فعالم هم شاغلم هم کلاسای مختلف میرم همش مهمونی ام میترسم بارداری و خونه نشینی داغونم کنه 

یعنی بار اول و دوم ممکنه باردار نشی؟

آره عزیزم من با اینکه آزمایش دادم و هیچ مشکلی نبود شش ماه اقدام بودم ولی باردار نمیشدم با اینکه پریودمم منظم بود و تاریخ تخمک گذاریم میدونستم . ماه آخر که دیگه نا امید شدم بی بی چک دوخط پررنگ افتاد .