2737
2734
عنوان

زایمان

169 بازدید | 27 پست

سلام دوستانی که زایمان داشتید بلافاصله بعد تولد نوزادتون خون ریزی داشتید؟بعدش چ کار کردین؟یعنی بیمارستان خودش نوار بهتون داد؟یا باید ببریم با خودمون؟بخیه هاتون چطور بود؟ممنون میشم جواب بدین❤

نه باید خودت ببری.بله تا ده روز تقریبا خونربزی هست

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

بله خونریزی داریم.باید نوار بهداشتی با خودت ببری حتی پوشک ساده هم نیازه چون معمولا خونریزی زیاده و با اون شرایط نمیتونی تند تند بری دستشویی و عوض کنی.

چند تا لباس زیرم باید داشته باشی.

من نخی ساده گرفتم تو بیمارستان کثیف میشد مینداختم دور.نمیتونستم بشورمش

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله خونریزی داریم.باید نوار بهداشتی با خودت ببری حتی پوشک ساده هم نیازه چون معمولا خونریزی زیاده و ب ...

مرسی عزیزم پس بیمارستان کاری انجام نمیده اینجوری که خیلی سخته پوشک بچه منظورته؟ببخشید من زایمان اولمه هیچ تجربه ای ندارم چند روزه این سئوال ها هم تو ذهنمه

اهان مرسی عزیزم بعد خودتم گذاشتی؟اخه با اون وضعیت احساس میکنم خیلی سخته

من زایمانم طبیعی رود کلا وقتی بچه م به دنیا اومد رفتم تو حموم بیمارستان خودمو کامل شستم کارامو خودم کردم فقط یه کوچولو دلدرد مثل پریودی داشتم.چون بخیه هم نداشتم کارامو راحت خودم انجام دادم

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
مرسی عزیزم پس بیمارستان کاری انجام نمیده اینجوری که خیلی سخته پوشک بچه منظورته؟ببخشید من زایمان اولم ...

نه اونا کاری ندارن.پوشک بزرگ ساده بگیر.از اکنا که برای بچه استفاده میکنن چون خونریزی زیاده این کوچیکا جوابگو نیس.دوسه بسته از اونا بگیر با لباس زیر یه بار مصرف.که راحت بتونی بندازی دور.بعدم حتما بعد زایمانت اولین چیزی که میخوری هفت تا دونه خرما بخور.چون هم خودت دردت کم میشه هم بچه ت صبور و اروم میشه

من زایمانم طبیعی رود کلا وقتی بچه م به دنیا اومد رفتم تو حموم بیمارستان خودمو کامل شستم کارامو خودم ...

اهان پس بعدش میشه رفت حموم من فکر میکردم همینجوری نوار رو میزاری اتاقتون خصوصی بود ؟یا کلا همه میتونن برن حموم بعد زایمانشون؟

2740
نه اونا کاری ندارن.پوشک بزرگ ساده بگیر.از اکنا که برای بچه استفاده میکنن چون خونریزی زیاده این کوچیک ...

پس باید با خودم ببرم من فکر میکردم بیمارستان میده خیلی ممنون که گفتی عزیزم خدا خیرت بده پس

پوشک بزرگ ساده بچه بگیرم ببخشید سئوالام زیاد شد استرس گرفتم به همه چیز فکر میکنم

مرسی عزیزم پس بیمارستان کاری انجام نمیده اینجوری که خیلی سخته پوشک بچه منظورته؟ببخشید من زایمان اولم ...

اره از اون پوشک بچه ساده ها.چون خونریزی زیاده اولش نوار بهداشتی جوابگو نیست.من بیمارستان خصوصی بودم اما اونقدرا هم رسیدگی ندارن که پوشک عوض کنن.

من اورژانسی سزارین شدم بعد از اینکه اومدم اتاقم پرستار واسم شیاف گذاشت اما پوشک رو مامانم کمکم کرد.

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
اهان پس بعدش میشه رفت حموم من فکر میکردم همینجوری نوار رو میزاری اتاقتون خصوصی بود ؟یا کلا همه میتون ...

حموم نبود.یه اتاقک هست که اب گرم داره و میتونی خودتو بشوری و تمیز کنی.دوش نداشت موهامو نشستم فقط بدنم از بالا تا پایبن . نه بیمارستان دولتی بود.هرکی دوست داشت میرفت خودشو میشست خانمایی که درد زیاد داشتن نمیرفتن.من دوسه ساعت بعدش مرخص شدم.

از محاسن زایمان طبیعی اینه.

شما هم طبیعی هستین یا سز؟

حموم نبود.یه اتاقک هست که اب گرم داره و میتونی خودتو بشوری و تمیز کنی.دوش نداشت موهامو نشستم فقط بدن ...

اهان اتاقک ک فقط پاها رو بشوری و نوار بزاریه بخیه هاتون با گذاشتن نوار اذیت نمیشد؟من طبیعی چون خیلی از سزارین میترسم البته جدیدا دارم از طبیعی هم میترسم خدا بخیر کنه

پس باید با خودم ببرم من فکر میکردم بیمارستان میده خیلی ممنون که گفتی عزیزم خدا خیرت بده پس  پو ...

بله باهات باشه.چه اشکالی داره عزیزم.خوبه که سوالاتو بپرسی استرس نداشته باش خدا خودش کمکت میکنه نی نی تو به سلامت بعل کنی.سعی کن طلا بخودت اویزون نکنی خطرناکه.

بعدم نزدیک زایمانت سعی کن عذای سنگین نخوری کلا اگه سوپ و مایعات بخوری خیلی بهتره.تو این اوصاع ماسک و دستکشم باهات باشه.سعی کن یه زئر انداز تمیز پارچه ای باهوت باشه اگه گداشتن حتما اونو استفاده کنی.یه پیراهن بلند تو ساک بچه بزار با یه صندل راحت.که موقعی ترخیص بتونی راحت بپوشی.موهاتو بباف که مرتب باشه.فبلش حموم کن و موهای زائدو حتما شیو کن.یه شیشه ی کوچولو گلاب بزار تو ساک که بعد زایمان بو کنی خیلی ارامش میگیری.حتما هم کاچی اماده داشته باش .اصلا اب سرد نخور.برای رفع تشنگی یا چای کم رنگ یا اب جوشیده ی ولرم بخور.زایو تا یک هفته نباید اب سرد بخوره

اهان اتاقک ک فقط پاها رو بشوری و نوار بزاریه بخیه هاتون با گذاشتن نوار اذیت نمیشد؟من طبیعی چون خیلی ...

گفتم که من خداروشکر بخیه نداشتم.اصلا وارد اتاق زایمان نشدم.پسرم رو تخت انتظار به دنیا اومد.شونزده سالم بود.هیچی نمیدونستم.توکلت بخدا باشه.خدا خوش کمکت میکنه.الان بعد تقریبا هفده سال دوباره باردارم😁😁تو سه هفته هستم و این یکی هم انشاالله خدا بخاد میخام طبیعی بیارم.اصلا ترس نداره.نمیگم سخت نیست هست اما خیلی از سزارین بهتره.

2706