2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برو تست بده خوب.جایی نرفته بودی؟همه چیز رعایت کردی؟

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.

شاید

البته منم اینجوری بودم سه هفته ای

ولی خعلی خفیف.

دکترم نرفتم.خوب شد😶✌🏻

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2738

ممكنه علايم كرونا باشه ولي اصلا استرس نداشته باشين كلي آدم گرفتن و خوب شدن .فعلا تا ميتونين استراحت كنين ،مايعات گرم بخورين ،براي بدن دردتون مسكن بخورين أگه بهتر نشدين برين دكتر .

من اين دفعه حتما مامان ميشم .♥️
جواب میدن زنگ بزنم  دوتابچه کوچیک دارم اگه کروناباشه بایدچکارکنم

اره

هیچی بچه ها رو میذاری جایی قرنطینه میشی تا خوب بشی

ایشالله هیچی نیست

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
اره هیچی بچه ها رو میذاری جایی قرنطینه میشی تا خوب بشی ایشالله هیچی نیست

خداکنه شوهرم خیلی بی عرضه هست نمیتونه یه ساعت بچه هارانگه داره نمیدونم چکارکنم شکم دردهم علایم کرونایی

2706