2733
2739
عنوان

دیشب برای اولین بار کتکم زد

| مشاهده متن کامل بحث + 2841 بازدید | 167 پست

يا به خانواده به كسي كه ازش ميترسه بگو

اگه نمي توني توخونه خودت بمون يك كلمه هم باهاش حرف نزن يا اومد عذر خواهي يا هر كاري بزن زير گريه بفهمه كارش دلتو شكونده و كارش خيلي زشت بود و بدونه دليل اين اشكاست خرف نزن چون باتوجه با چيزايي كه گفتي حرف زدن مسئله رو بدتر ميكنه روزه سكوت بگير پشيمون ميشه

ميفهممت گاهي وقتا بعضي اتفاقا يه سري احساساتي رو در ادم ميكشه و هرگز اون حس حتي اوضاع هم بهتر شه برنمي گرده مي فهممت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه کتکت زده خیلی اشتباهه نمیخوام بهش حق بدم ولی توام بیخودی به یه شوخی ساده پیله کردی. به نظرم قهر کن باهاش و کلا ساده از این مساله نگذر که عادی نشه ولی در کل این رفتار خودتم تغییر بده رو مخه

تو ام بد رفتار کردی ها .بدتر تحریک‌شده 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
2728

مردا چرا مثه ادم حرف زدن بلد نیستن؟؟

همه اش فکر میکنن با کتک زدن وزورگویی میتونن کارشونو پیش ببرن!!!

مگه جنگله!!!!

واقعا افسوس داره...

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍

عزیز دلم امیدوارم ازحرفم ناراحت نشی به شدت کارهمسرتونو نفی میکنم ایشون تحت هیچ شرایطی حق ندارن روی شمادست بلند کنن 

وشماباید جلوی اینکارشو بگیری حالا یا به پدرش بگو یامادرش اگرنمیتونی به خانوادت بگی اما شماهم بالحن بهتری میتونستی به همسرت بگی کانالو عوض نکنه 

واینکه داشتی کتک میخوردی ای کاش فحش نمیدادی که بدترش کنی 

گلم اگربه یه مرد احترام بزاری (نه اینکه بردگیشو بکنیا)اون مرد تورو روسرش جا میده 

این تجربه سیزده سال زندگی مشترکمه 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
عزیزم ینی سر یه کنترل میخوای زندگیتو خراب کنی؟اگر مشکل فقط اینه اینکارو نکن

سر کنترل؟😐

موهاشو کنده 

کتکش زده 

کننرل؟😐

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
2740
نه مشکل کتک خوردن منه خیلی حس بدیه ایشالله هیچوقت هیجوقت تجربه نکنی همش دیشب از دهنم خون میمود 

عزیزم ببین کار همسرت اشتباه بوده ولی زندگی انقد الکی نیس ک سر موضوعاتی ک میشه حلش کرد زندگیتو خراب کنی الانم دوران قرنطینس رو خلق و خوی مردا تاثیر گذاشته .دوس داشتی خصوصی پیام بده کمکت کنم خانومی

عزیزم اصلا ب خانوادش نگو

نه تنها طرفتو نمیگیرن اتفاقا ذوق میکنن تو دلشون

ببین گلم تو این جریان تو هم تقصیر داشتی

این آقا خودت میدونی ک کنترل اعصاب نداره

پس دفعه ی دیگه فقط سکوت کن ،بحث نکن

من ب هیچ وجه توجیه نمیکنم کارشو

اتفاقا گوه خورده دست زده بهت

ولی خودت باید اخلاقش دستت بیاد

الان هم حتما ناراحتیتو نشون بده

باهاش کاملا سرسنگین باش

تا بیاد عذرخواهی کنه

کار شوهرت که خیلی وحشیانه و بد بوده ولی طرز صحبت شما خیلی بدتر و در شان یه خانم نبوده 

ضمن اینکه بهت هم گفته داره شوخی میکنه 

بنظرم ۹۰ درصد مقصر شما بودی در شروع دعوا 

خیلی هم کار هردوتون زشت و زننده بوده متاسفم برای هردوتون😣

اگر شخصیتت برات ارزش داره پس اخلاقتو درست کن 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
تو رو در اون شرايط ديد چيكار كرد؟

نمیدونم نگاش نمی‌کردم گریه میکردم میگفتم مامان یاده بابا تورو میزد من نمیذاشتم؟ یادته تا صبح باهات بیدار میموندم؟ الان کسی نیست منو آروم کنه مامان کسی نیست نیست تا صبح باهام بیدار بمونه😭😭😭😭

خدایا تا وقتی تورو دارم محتاج هیچ کس نیستم
قبلا یه سیلی بهم زده بودم دو هفته محلش ندادم انقد التماسم کرد تا بخشیدمش گفت غلط کردم دبگه تکرار نمی ...

عزيزم با اين اوصاف همسرت دست بزن رو داره

تو بايد سر لج نندازي

هر مردي ايرادايي داره

واسه من دست بزن نداره صدتا ايراد بدترشو داره

لهنت به اين زندگي بايد بسوزيم و بسازيم

كرونا بگيريم بميريم راحت شيم بريم

2706