2733
2734
عنوان

دیشب برای اولین بار کتکم زد

2841 بازدید | 167 پست

بچه ها دارم دق میکنم 19 سالمه 

6 اردیبهشت سالگرد ازدواجمونه!! 

دیشب داشتم فیلم میدیدم یهو کانال رو عوض کرد هميشه این کارشه منم عصبی شدم گفتم مگه مرض داری چرا هر شب اینجوری میکنی یهو کنترل و پرت کرد سمتم گفت احمق دارم شوخی میکتم دیگه منم چیزی نگفتم چند دقیقه بعد گفتم نشد من یه بار این فیلم رو درست و حسابی ببینم همیشه اعصابمو خورد کردی دلیلش چیه؟؟یهو بلند شد هر چی از دهنم دراومد گفت، منم گفتم جمع کن خودتو چرا اینجوری میکنی؟ اجازه نمیدم با من اینجوری رفتار کنی اومد موهامو کشید خیلی درد داشت😭😭😭😭تو دعوا که خیرات پخش نمیکنن منم همش فوشش میدادم اونم عصبی تر میشد صورتم و گردنم جای سیلی هاش مونده یه تیکه از موهامو کند دستام زخم شده خیلی حالم بده... نمیتونم برم به خانوادم بگم چون بابام دست بزن داره مامانم زندگیش سیاهه من تک دخترم تنها امیدش به منه اگه بگم دق میکنه بابام قلبش درد میکنه دیابت داره تیروئید داره میترسم اتفاقی براش بیفته بیاین بگین چی کار کنم؟! 😭😭

خدایا تا وقتی تورو دارم محتاج هیچ کس نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهاش قهر کن تا آدم بشه چاره ای جز این نیست

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من
2731
2738

دیگه احساس میکنم خورد شدم له شدم دیگه حسی بهش ندارم منتظرم بیاد خونه بهش میگم که تا وقتی که زخم هام خوب شه اینجا میمونم بعدش وسایلمو جمع میکنم میزم خونه بابام هیچی ازت نمیخوام بیا توافقی جدا شیم به هیچکس هم نمیگم که چیشده بینمون 

خدایا تا وقتی تورو دارم محتاج هیچ کس نیستم
2706