2737
2734
عنوان

آمار کرونا رو کیا میدونن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1395 بازدید | 84 پست
خدا کنه یک ماه دیگم قرنطینه کنن تا ریشه کن بشه

خب شما که میگی یکماه دیگه هم قرنطینه کنن

مردم از کجا بیارن بخورن؟؟اجاره و اقساطشون رو کی بده؟؟

اینجا که کوست نیست که هر سه وعده دولت واسمون غذا بیاره در خونه ها

الان شوهر من از اول فروردین کار نکرده 9 روز دیگه ده میلیون چک کرده،اجاره مغازه اش هم هست منم باردارم و هردفه کلی هزینه سونوگرافی و دارو میشه

باید بریم بمیریم یعنی؟؟باید بریم سرکار چون مجبوریم چون دولت به فکر ما نیست

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
اره  کاشکه بیشتریا حمایت میشدند بنده خدا میگه دگه بریدم ازیه طرف قبوض از یه طرف اقساط. از یه طر ...

خدا کمکمون کنه 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شما که میگی یکماه دیگه هم قرنطینه کنن مردم از کجا بیارن بخورن؟؟اجاره و اقساطشون رو کی بده؟؟ این ...

منظورم کویت بود

اشتباه تایپی شد

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
2731
خب شما که میگی یکماه دیگه هم قرنطینه کنن مردم از کجا بیارن بخورن؟؟اجاره و اقساطشون رو کی بده؟؟ این ...

دیگه این فکراشو دولت باید بکنه و مردم به هم رحم کنن 

وگرن تا قرنطینه نشه ک ریشه کن نمیشه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

تا پيداشدن داروي قطعي و توليد انبوه دارو اين بيماري ادامه داره گفتن تا سال جديد ميلادي امتحان داروش روي حيوان بعد انسان طول مي کشه و اون وقت توليد انبوه ميشه 

فقط بايد رعايت کنيم و تا مي تونيم از خانه خارج نشيم 

البته من که مجبورم کارم طوريه که تو عيد هم مجبور بودم برم سرکار 

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
2738
تا پيداشدن داروي قطعي و توليد انبوه دارو اين بيماري ادامه داره گفتن تا سال جديد ميلادي امتحان داروش ...

یعنی تا کی؟

بیچاره همسر من سنگم از اسمون بباره باید تو محل کارش باشه

پرستاره یا نظامی

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند
میشه یه سوال بپرسم استارتر ؟

بفرمایید

2706