2733
2739
عنوان

آمار کرونا رو کیا میدونن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1395 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط مدارسه وبازکنن می شه سه براربر

ولی وای وای آره واقعا 

دایی من ک گفت نمیزارم دخترم بره اگر باز بشه نهایتا ۱ سال دیگه میمونه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2731
باور میکنی دیگه خسته شدن چون برخیا نون شبشون ندارند 

از بی تدبیری منه ک اینطوره والا 

ولی برا پدر شوهر من ۴۰۰ هزار واریز کردن این ماه کاش برا همه واریز میشد اونایی ک شغل درست حسابی ندارن

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
بیچاره همسر من سنگم از اسمون بباره باید تو محل کارش باشه

شوهر منم همینه 

البته کار اصلیش یه چیز دیگست ولی کشاورزی هم میکنه 

2738
از بی تدبیری منه ک اینطوره والا  ولی برا پدر شوهر من ۴۰۰ هزار واریز کردن این ماه کاش برا همه و ...

اره  کاشکه بیشتریا حمایت میشدند بنده خدا میگه دگه بریدم ازیه طرف قبوض از یه طرف اقساط. از یه طرف بچه هاش   

اولا مدارس حالا حالا ها تعطیله بعد هم استرس بیخود ندید  ایشاالله با گرم شدن هوا کم کم ویروس از بین میره قانون ویروس اینه یکی از فامیل های ما بندر جاسک کار می کنه و اونجا هوا خیلی گرمه میگه اینجا اصلا کرونا نیست و همه زندگی عادی دارن پس نگران نباشید این ویروس هم کم کم نابود میشه

مدارس دیگه باز نمی شه مشاغل باز می شه

باز بهتره 

بچه ها اصلا رعایت ندارن

2706