2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته شما که خرجی ندارین خب شرایط تون فرق داره کلا

اره فعلا خرج اونجوری نداریم ولی داریم خونه میسازیم کلا زیر قرض و وامیم😐👊

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
2728
ما هم دو و دویست سیصد  کرایه خونه 550  قسط 750  خرجی خونه تقریبا 600.700 دویست سی ...

ببخشید عزیزم کلی می گم برام سواله وقتی در آمد تون این قدر پایینه چرا بچه دار می شید و واقعا می تونید تامین کنید اون بچه بیچاره رو ؟

تا الان دو ونیم؟ چطور بود اوضاع؟

الهی شکر الحمدلله عالی یعنی نرم سرکار هم خوبه و عالی

خونه از خودمونه اجاره نباید بدیم خدا خیلی برکت داده بهمون من هر روز و هرشب خدا را شکر میکنم که داریم الحمدلله عالی عالی عالی

2740
ببخشید عزیزم کلی می گم برام سواله وقتی در آمد تون این قدر پایینه چرا بچه دار می شید و واقعا می تونید ...

واقعا همینطور هس 👍🏻منم الان تو همین وضعیتم یکم بدتر

بی تفاوت به هر تفاوت 🤷🏻🤷🏼‍♀️
ببخشید عزیزم کلی می گم برام سواله وقتی در آمد تون این قدر پایینه چرا بچه دار می شید و واقعا می تونید ...

یعنی هر کی پول نداشت باید بمیره؟ 

؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم،‌ای صاحب عرش بزرگ.
2706