2733
2734
عنوان

بچه ها اگه

319 بازدید | 38 پست

یک دختر خلاف ودرب داغون میامد تو زندگی داداشتون وایشون عاشقش میشد وبا همه مخالفتها میخواست بگیردش با۱۱۰سکه شمام با داداشتون کلا قهر کردید یکسال وهرروز تو خونه دعوا راه میاندازه که بره دختره روبگیره ایاشما عروسیش میرفتید یا با دختره میامد خونتون سلام علیک میکردید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ...شاید عشق و داداشت بتونن اونو درست کنن

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
2731

بله بخاطر داداشم .دوره زمونه دله و قانون دل حاکمه.داداشت میخواد باهاش زندگی کنه نه شما .

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 
با حرفتون موافق نیستم

چرا؟

شماالان بکوب تو سرش ک نرو دخترو بگیر

اون عاشقه الان کور و کر شده شما هرچی بگین فک میکنه از حسادته یا میخاین زندگیشو نابود کنین

کا خودش سرش ب سنگ نخوره نمیشه کاری کرد

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2738
اره ...شاید عشق و داداشت بتونن اونو درست کنن

بابا سه ساله دوستن همه کار گرده ومیکنه کنار داداشم بایکی دوست شده بود ما فهمیدیم گفتیم میگه اشتباه کرده داداشم مثل دیونه ها شده

حرفامو میزدم ولی درنهایت انتخاب خودشه.کاری که ما در مورد برادرم کردیم.البته دختر خوبیه ها زنداداشم ولی مناسب داداش من نبود.گفتیم گوش نکرد.الانم کلیییییی مشکل دارن ولی چون انتخاب خودش بوده داره کنار میاد

اره میرفتم عروسیشو چون وقتی کار از کار گذاشته و زادواج کرده دیگه دلیلی بر لجبازی نیست واقعا عروسی ...

داداشم برام بی ارزش شده یکساله سر پدر هفتاد سالم داد وبیداد میکنه پدرم صددرصد مخالف بود منطقی باهاش حرف زد داد بیداد هوچی گری بابام بعضی شبها در خلوتش گریه میکنه حرمت هیچ کسو نگه نداشته

حرفامو میزدم ولی درنهایت انتخاب خودشه.کاری که ما در مورد برادرم کردیم.البته دختر خوبیه ها زنداداشم و ...

اینکه خیلی بی ادبی کرد به پدرم .سر این دختره تازه پدرم خیلی متطقی باهاش حرف زد

اینکه خیلی بی ادبی کرد به پدرم .سر این دختره تازه پدرم خیلی متطقی باهاش حرف زد

پدر پسرن.دخالت نکن عزیزم.خودش خیلی زود پشیمون میشه از رفتارش.عروسیشم برو .ولی زیاد درگیر نکن خودتو که بفهمه ناراحتی ازش

2706