2737
2739
عنوان

خانمای خوش سلیقه در خرید پارچه بیاید!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 67 پست
https://instagram.com/parche.saraye_razavi?igshid=1pq91od2hjd7m

این برا بوشهر هس

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

https://instagram.com/ananda.maternity?igshid=11x58k399odyx

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زاهدان  ک شنیدم مهد پارچه هست

اره عزیزم ولی بازارها بسته هستش.

شما که خیاطین کدوم بهتره من خودم از سومی خوشم اومد

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
عزیزم منم تبریز هستم ان شاالله به سلامتی زایمان کنی منم خیاطی میکنم و پارچه هامو از پارچه سرای محمود ...

مرسی خانمی گلم.

2728
عزیزم منم تبریز هستم ان شاالله به سلامتی زایمان کنی منم خیاطی میکنم و پارچه هامو از پارچه سرای محمود ...

خیلی کلافه ام الان هفته 36 هستم . هنوز چون دو ماهه  بازارها بسته ست اینجا!! واسه نی نی هم هیچی نخریدم . شاید امروز فردا برم خرید کنم توی شهرمون یه فروشگاه هست توی حاشیه شهر

خودتون خرید کردین راضی هستین از جنس پارچه هاش؟ خراب و پاره نمیشه زود؟

بنظرتون دو متر و نیم کافیه واسه یه پیراهن بلند با استین بلند؟

2740

دومی و سومی 

اولی برا سن بالاها خوبه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

اولي و سومي

حالا چون بعده زايمان تپلي سومي بهتره ك زياد چاق نشون نده

زاهدان ك هم پارچه زياده هم ارزون ك

بزن پارچه سراي ترمه تو نت

قيمتاش خوبه

كيفيت نميدونم

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.

اینا متری ۴۵تومنن توشهرما،قبل عیدمادرشوهرم ایناخریدن باخاهراش ک پیراهن بدوزن برا توخونه وقتی مهمون مردمیاد،انقده جنسشون خوبه و نرمه

ب نظرمن دوتای اولی طرحشون برا سنت خوب نیس سومی شیکترمیشه بازم سلیقه خودت

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
2706