2733
2734
عنوان

بارداری یاعدم بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 41 پست
فک کن.... حالا شمام آزمایش خون بده

الان درسته برم آزمایش تواین اوضاع؟میترسم آخه

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من مجبور بودم رفتم.... برو ی جایی ک خیلی خلوت باشه کدوم شهری؟

تهرانم 

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
منم علایم شمارو داشتم و بی بی منفی بود اما باردار بودم  ده روز بعدم بی بی مثبت شذ

عزیزم من ۲۰ روز میشه دل درد پری دارم میاد و میره چند روزیم هست سینه هام درد داره بی بی زدم هاله انداخت بعد چند روز دوباره منفی شد 

یه خط کاملا سفید ،یه خط قرمز  حتی هی میرفتم یک ساعتی یکبار نگاهش میکردم که حداقل هاله افتاده ب ...

دقیقا منم این علایم و دارم خدا کنه باردار باشم البته یه سقط داشتم هیچی نفهمیدم تا ۴ هفته اونم حالت تهوع داشتم ممکنه این بار علایمم فرق کنه

عزیزم من ۲۰ روز میشه دل درد پری دارم میاد و میره چند روزیم هست سینه هام درد داره بی بی زدم هاله اندا ...

امروز یکی دیگه بزن شاید مثبت شه

چون بیخودی هاله نمیندازه

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
2740
دقیقا منم این علایم و دارم خدا کنه باردار باشم البته یه سقط داشتم هیچی نفهمیدم تا ۴ هفته اونم حالت ت ...

خب چیزی نمیخوری که باعث سقط بشه ؟؟

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
نمیدونم انقد حالمو میگیره این بی بی چک ۷ ماهه اقدامم

من چهارسال بود

نه بابا نمیدونم دیگه خسته شدم انقد پول بیبی دادم والا میزنمم منفی میشه روحیه م بدتر میشه

منکه باردار شدم کارخانه بی بی چک ورشکست شده

ماهی ده تا میزدم از فردای اقدام شروع میکردم😂

وای چقد سخته حالا بچه دارب

خیلییییییی سخته من از وقتی باردار شدم قدر مادرمو میدونم واقعا