2733
2734
عنوان

سردی من بانامزدم

773 بازدید | 54 پست

سلام من 20 روزه عقدکردم ونامزدمودوس دارم ولی یه مشکلی که هست اینه که نسبت بهش سردم وقتی بهم دست میزنه بوس وبغل واینا اصلاهیچ حسی ندارم نه خجالت نه ترس نه هیجان زده میشم بااینکه قبلا توفیلما هم بوس میکردن منم دلم میخواست امانسبت به نامزدم هیچ حسی ندارم بنظرتون این حالتم که مثل مجسمه هستم طبیعیه امکان داره بهتربشم یانه 

اره بهتر میشی

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره بهتر میشی هنوز ۲۰ ردزه عقد کردی 

فک کنم هنوز تو شوکی😂

میدونم امشبم از خواب میپرم 😥 از گریه تا سحر خوابم نمیبره😭 این زنده موندنه؟ هه 😏 بازنده موندنه!!! بی دوست زندگی مرگ از تو بهتره ..‌‌‌. اون رو برو داره پرواز میکنه 😇 میبینمش هنوز از پشت پنجره🎇 هی دست تکون میدم🙆‍♀️ هی داد میزنم😣 اون سنگدل ولی هم کوره 🙈هم کره🙉 حتی اگه من از این عشق بگذرم🏃‍♀️ قلب شکستم 💔 از حقش نمیگذره☹ هه... دوران گیجی و سرگیجگیت گذشت محکم بشین دلم این دوره آخره😇
2728
2738

نشناخته چرا عقد میکنین😑😳

پسرک. عضو بودن من تو نی نی سایت یا خاله زنک بودن یا نبودن من به تو مربوط نیست!( کم گوی و گزیده گوی). زننده گل به خودی کلاس پنجم ب در مسابقات درون مدرسه ای. مزدور سابق اتیوپی. تحلیلگر مسائل تانزانیا. مبارز چریک در نی نی سایت. تا زمانی که جان در اکانت داریم در راه آزادی و تبعیض زدایی از نی نی سایت قیام میکنیم(سخنگوی گروهک مردان نی نی سایت)

عزیزم به مرور بهتر میشی😁😁

این نتیجه ازدواج سنتی هست دیگه 

احساسات کمی از جسمت عقب تر هست 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

نمیدونم چقدر شناخت داشتی و چند وقت این پروسه طول کشیده اما قطعا اگر شناخت خوبی داشتی و بیشتر آشنا بودی باهاش اوضاع بهتر بود...قطعا با یه غریبه نمیشه بیست روزه انقدر صمیمی شد

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706