2737
2739
عنوان

ازین کار همسرتون ناراحت میشین؟

753 بازدید | 47 پست

لطفا صادقانه جواب بدین ازینکه همسرتون برای خانواده اش خرج کنه با اینکه خودش درآمد چندانی نداشته باشه و خانوادش براش تا الان هیچ کاری انجام نداده باشن بجز دردسر

چیکار میکنید بفهمید همسرتون داره برای خانوادش خرج میکنه با اینکه هیچ پس اندازی برای خودش نداره قسط داره و باید برای آینده بچه خودش پس انداز کنه

چی بگم والا شرایط رو باید تو موقعیتش درک کرد ولی فک کنم ناراحت بشم

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

شوهرم ی قرون هم خرج نکرده و نمیکنه برا خونوادش..کلی عروسی و..ب گردن خانوادش بود تاره خونه خریدیم هم شوهرم از باباش ۲۰ ملیون گرف گف پسرتم خب..دوتا پسر دیگه هم داره ها هنوز..تازه ی قرون هم بخاد قرض بده ب خانوادش از من اجازه میگیره.البته منم برا کارام ازش اجازه میگیرم 

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
2738

ما امسال که عید مسافرت نرفتیم خرید عید هم نداشتیم همسرم حقوقش با عیدیاش نزدیک ۱۰ تومن میشد الان هیچی نداره بهش گفتم مگه نمیخواییم بچه دار بشیم پولاتو چیکار کردی بیشترشو برای خانوادش خرج کرده جون اونها احتیاج داشتن اینجور خانواده ها ظالمند

۴چهارتا پسر دیگه داره فقط شوهر من براشون خرج میکنه منم از حقم نمی گذرم منم هروز پول خرج میکنم تا برام مهم نباشه زیاد ولی دلم بعضی وقتا به حال شوهرم میسوزد سالی از یه دست لباس معمولی پیشتر نمیتونه بهره ولی خودش انتخاب کرده میتونه پولی که خرج خونوادش میکنه دوبار از پدرش پس بگیر  واسه خودش لباس بخره

ما امسال که عید مسافرت نرفتیم خرید عید هم نداشتیم همسرم حقوقش با عیدیاش نزدیک ۱۰ تومن میشد الان هیچی ...

نه مال ما اصلا احتیاج ندارن فقط شوهرم از سر دلسوزی خرجشون میکنه پدر شوهرم وضعش از بهتره

2706