2733
2739
عنوان

مردها

300 بازدید | 39 پست

چرا انقد تو سایت ب مردها توهین میکنن خیلیا؟ 

مردها همشون یه ....هستن 

مردها آدم نیستن 

مردها بیشعورن 

مردها بی احساسن.......

واقعا چرا جمع می بندید؟ اگه شما با شوهرت با مرد زندگیت مشکل داری دلیل نمیشه جمع ببندی 

توی سایت خانما یه جوری از مردها حرف میزنن که انگاری اصلا زن بد تو عالم وجود نداره و مردها بد مطلق هستن

این همه مرد ستیزی واسه چیه؟ 

همه مردها مث هم نیستن همونطور که همه زنها مث هم نیستن

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
والا اینو بگو

امروز انقد توهین دیدم واقعا اعصابم خراب شد 

هرچی لایق خودشونه میگن و جمع می بندن

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی
دقیقا متنفرم که جمع میبندن... بهم میخوره که شوهرمو با اون چیزایی که توو ذهنشونو یکی میکنن...

منم همین حسو دارم 

اما خانمه بهم گفت ب تو ربطی نداره که جمع میبندم😐😐

2738
منم همین حسو دارم  اما خانمه بهم گفت ب تو ربطی نداره که جمع میبندم😐😐

منم زیاد دیدم به هم توهین میکنن...

نمیدونم چرا انقدر مرد ستیزن...

مثل اینه که دور از جونت،یه آقایی بیاد بگه همه ی زنا خراب و اهل فلان و فلان کارن...

همه ک مثل هم نیستن آخه... 

ممنونیم ازتون، من هرازگاهی میام قبلا هم یه کاربری دیگه داشتم ولی ناراحت نمی شم دیگه از این توهینا، چون تو این سایت فهمیدم چقدر آدمای متفاوتی وجود داره و چقدر نوع دیدشون متنوعه و البته هرکسی به اندازه ی درک و تجربیات و فهمش حرف می زنه.

"مرد هستم"                                                                             ‌                                                                                                                                                                                                                            چرا همه رفته بودناشونو می‌ذارن واسه قرنطینه؟ چرا قرنطینه هیشکی نمی‌مونه؟                                                                                                                                هیچ‌وقت برای کسی گزارش نزنید، اگر بزنید، یواش یواش دلتان می‌خواهد همه قطع دسترسی شوند.
منم زیاد دیدم به هم توهین میکنن... نمیدونم چرا انقدر مرد ستیزن... مثل اینه که دور از جونت،یه آقایی ...

در برابر فهمیدنم مقاومت میکنن تذکر بدی بدهکارشونم میشی

ممنونیم ازتون، من هرازگاهی میام قبلا هم یه کاربری دیگه داشتم ولی ناراحت نمی شم دیگه از این توهینا، چ ...

💙

2706