2737
2734
عنوان

تو سایت کسی هس ازش بدتون بیاد؟

610 بازدید | 111 پست

من خودم از ۲ نفر بدم میاد 

خیلی ام فعالن این ۲ نفر 

بدم میاد وقتی تاپیک می زنم میان تو تاپیکم 

ولی خب بیخیال ارزش ندارن 

شما چی 

از کی بدتون میاد و چرا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با اینی ک شما گفتی واقعا میترسه ادم خودش یکی از اون دوتا باشه🥴 بیاد کامنت بزاره

من فعال ا‌نقدر نیستم اما کسی اگه از من بدش میاد راحت بهم بگه امتقاد پذیرم سعی میکنم رو‌ مخش نرم ،

یادم تورو فراموش..

نه معمولا یادم میره 😂😂😂

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738

من از چند تا بدم میاد و خب دلیلم دارم 

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

آره از پارازیت هایی که مخاطب تاپیک نیستن و میان مزه میریزن و کلا بحثو به خودشون متمرکز میکنن و مسخره بازی در میارن

و اوناییکهه گیس و گیس کشی میکنن تو سایت 

و اون زناییکه مثل خانم‌مجلسیا حمله میکنن و می‌خوان بخورنت و خودشونو ح ر میدن تا بگن ما درستیم تو غلطی

با افتخار😍جنوبی ام😎 خاله زنکی و موج منفی اکیدآ ممنوع😎

اره من از دو نفر اصلا خوشم نمیاد، 

راستی منم‌ تقریبا همه جا هستم از من بدت میاد؟😁

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2706