2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ویلن رو غالبا باید از کودکی شروع کرد. هرچند هیچ کاری نشد نداره. پس ببینید آیا این پشتکار و انگیزه رو دارید که این ساز سخت رو به دست بگیرید و آیا صبر زیادی برای رسیدن به اون روز طلایی رو دارید یا نه

ویلن رو غالبا باید از کودکی شروع کرد. هرچند هیچ کاری نشد نداره. پس ببینید آیا این پشتکار و انگیزه رو ...

بله درست میگید شما و موافقم فکر کنم داشته باشم پشتکارشو ولی نمیدونم ارزشش رو داره یا ن

2738
خیییلی وقته دارم فکر میکنم اما به نتیجه نمیرسم  چرا ورزشکار شدن بهتره ؟

چون علاقم به ورزش بیشتره و طبق علاقه خودم گفتم ورزش

شازده کوچولو:آدمایی که تنهان کجا میرن؟                    روباه:تو خودشون
هر کاری اگر علاقه به دنبالش باشه ارزشش رو داره

مشکل من اینجاس که نمیتونم کاملا متوجه شم به کدوم ۱۰۰/۱۰۰ علاقه دارم میشه گفت بیشتر دوس دارم موفق شم تو یکی از این دو رشته از ی طرف فکر میکنم نوازندگی بهتره و برای خودم می مونه و .... از طرفی میگم با تیراندازی شاید بتونم موفق تر شم 

خپب ببین ورزشی مثل تیراندازی به شدت تمرکز و صبر شما رو بالا میبره و موسیقی به غایت آرامبخشه. به شخصه من اگر قرار بود انتخاب کنم موسیقی اولویت اولم بود. شما می تونید تیراندازی رو با خرید تفنگ ساچمه ای به عنوان تفریح داشته باشی

خپب ببین ورزشی مثل تیراندازی به شدت تمرکز و صبر شما رو بالا میبره و موسیقی به غایت آرامبخشه. به شخصه ...

نمیتونم هزینه ها ساپورت کنم‌ و فکر میکنم دیر شده نمیتونم خیلی جفتشو امتحان کنم و هزینه کنم به خاطر همین گفتم رو ی چیز تمرکز کنم 

نمیتونم هزینه ها ساپورت کنم‌ و فکر میکنم دیر شده نمیتونم خیلی جفتشو امتحان کنم و هزینه کنم به خاطر ه ...

موسیقی خیلی گرونه. هزینه ساز یک طرف و کلاسها هم هست. اما تیراندازی خیلی ارزونتره

درسته علاقه مهمه خیلی ولی اگر نخواید طبق علاقه بگید و بیشتر به خاطر پیشرفت و موفقیت و .... گفت چی&nb ...

خودم یه زمانی گیتار میزدم و کلاس تیراندازی هم یه دوره ای رفتم.راستش تو جامعه ما هیچکدوم به پیشرفت انچنانی نمیرسه ولی بازم پیشرفت موسیقی بیشتره

شازده کوچولو:آدمایی که تنهان کجا میرن؟                    روباه:تو خودشون
2706