2737
2739
عنوان

به نظرتون حق با کیه

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 113 پست

حق با اون طفل معصوم بوده  ک فقط میخواست راه خروجی پیدا کنه بیاد بیرون

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یکیو میشناسم دکترا گفته بودن طبیعی زایمان میکنه اینم چند ساعت درد کشید بچش دنیا نیومد گفت سزارینم کنید شوهرش امضا نکرد انقدر دس دس کرد بچش مرده دنیا اومد اخرش اونم سرازین!

2728
عزیزم داداشت حتما نگرانت بوده 

ای خواهر نه ‌. نگران من نه . چون مامانم زنگ زده بوده بهش که دارم غصه میخورم اونم زنگ میزنه تهدید میکنه. دکتر آنکال بوده ماماهم گفته که این راحت طبیعی زایمان میکنه ولی تماس اون دکتر رو لج انداخت و گفت حالا که این کارو کردن فقط سزارین اونم انتخابی

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو

عزیزم تمام شده اصلا هیچ وقت پی حرف رو نگیر چون حرف ،حرف میاره

خداروشکر کن که هم خودت هم بچه ات سالمید این مهمه

شنا بقیه رو آروم کن

هر چی پیش بیاد صلاحمونه، مطمئن باش خیریتی توش براتون بوده

به اون کوچولوتون نگاه کنید و خداروشگر کنید

غفلت از یار گرفتار شدن هم دارد
2738

حق با هرکی بوده مهم نیست،مهم اینه که شما در هیچ صورتی از یک طرف دفاع نکنی،نه از شوهرت دفاع کن جلو ی خانواده ت،نه از خانواده ت جلو شوهرت،چون هردوطرف از دوست داشتن شما نگران شدن،حالا یکی احساسی شده یکی منطقی

به نظرم حق با همسرتونه حتما صلاح دونستن طبیعی باشه و به نتیجه هم انگار داشتید میرسیدید... بالاخره از جیب شوهرتون میره پول نه پدر مادر... اینجور مواقع خانواده خیلی احساساتی میشن و بیشتر ترحم هستش چون شما درد میکشید... خودتون بهتر میتونید قضاوت کنید 

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤
شوهرت ولی فقط حرف مامان بابات از نگرانی بوده

اون که آره 

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو

عزیزانم از من به شما نصیحت تا زایمانتون تموم نشده به مامان باباجون نگیر چون از سر نگرانی خودشون نمیدونن چیکار میکنن من دوتا بچه به دنیا آوردم اونم طبیعی تا به دنیاشان نیاوردم به مامانم زنگ نزدم 

2706