2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
باورکن ساعت ۱ بردم گفتم شایدبخوابه بدترسرحال شد

اره بعضی بچه ها برعکس سرحال میشن.بزار رو پات اروم با یه شال دستاشو ببند مثل قنداق بعد براش صدای سشوار بزار این روش خیلی جواب داده مطمعن باش دلد درد نداشته باشه سیر باشه.میتونی صدای سشواز و با گوشیت ظبط کنی  

درست در لحظه اخر... در اوج توکل ونهایت تاریکی...نوری نمایان میشود،معجزه ای رخ میدهدو خدا از راه میرسد
خودت بخواب اونم میخوابه

خودم خوابیدم ولی اون هنوز روتختشه دارم از دور میبنم تکون میخوره

ازدواج ینی زندگی مشترک، ظرف شستن مشترک، توالت شستن مشترک، ناهار و شام خوردن مشترک، خرید مشترک، خنده مشترک، گریه مشترک، شادی مشترک، غم‌مشترک، پولداری مشترک، بی‌پولی مشترک، ... اگه این چیزارو بلد نیستین لطفا ازدواج نکنین!

عزیزم بچه نوزاد همینه باید صبر کنی

منم بچه هام اینطور بودن تا یکم بزرگ تر شدن بهتر شدن، نا گفته نماند مال بچه ی اولم ننو بستیم و دومی هم وقتی که دیگه انرژی ام تمام میشد بچه که روی پام خواب بود سشوآر روشن میکردم که بیدار نشه ، اینطوری یه یک ساعتی شبا میخوابیدم، ولی خوب سخته خدا همه مامانارو کمک کنه

اگر دل درد داره یکم دلش رو با روغن بادام شیرین جهت عقربه های ساعت چرب کن

باد گلو شو بگیر و سعی کن شبا یراش صدقه بذاری و دعا بش بخون که بخوابه و آروم باشه

غفلت از یار گرفتار شدن هم دارد
خوابش بهم ریخته طفلی

اره

ازدواج ینی زندگی مشترک، ظرف شستن مشترک، توالت شستن مشترک، ناهار و شام خوردن مشترک، خرید مشترک، خنده مشترک، گریه مشترک، شادی مشترک، غم‌مشترک، پولداری مشترک، بی‌پولی مشترک، ... اگه این چیزارو بلد نیستین لطفا ازدواج نکنین!
2706