2737
2734
عنوان

روزهای تلخ من.....😢😢😢😢

363 بازدید | 21 پست

من سی سالمه ولی از نظر روحی داغون زود ازدواج کردم خانواده پرتنشی داشتم بعد ازدواج انگار اثر روزای بد خودشو نشون داد همیشه افسرده و ناراضیم در کل شوهرم خوبه دختر دارم پسر دارم خونه و ماشین متوسط داریم ولی داغونم وسواس رو بچه هام دارم  وسواس رو رفتار وسایل از هیچی لذت نمیبرم حس پوچی دارم خودمو سرزنش میکنم واقعا دیوانه شدم نمدونم کسی حالمو میفهمه یا نه ولی ایشالله هیچ وقت به این حال نرسید من بدبختی مالی خیلی کشیدم ولی مریضی روحی خیلی سخته نه دارو نه دکتر هیچ،،،نمیدونم اگه دوست داشتید برای خواهرتون دعا کنید نفستون حقه شاید خدا به بچه هام رحم کرد یه نگاه به منم انداخت

خدا بهت کمک کنه از ته دل برات دعا کردم منم مث توام از هیچی لذت نمی برم واسه همینم جرات نمیکنم بچه دار بشم اونم بدبخت کنم برات صلواتمم میفرستم ولی من مشاوره میرم خیلی بهتر میشم توام مشاوره برو 

تا گفتیم ببخشید به یکی بقیه وایستادن تو صف!!!!!!!!!!!!! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم درکت میکنم بیماری روحی بدتر از بیماری جسمی هستش

از خدا میخواهم به زودی به آرامش برسی

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
خدا بهت کمک کنه از ته دل برات دعا کردم منم مث توام از هیچی لذت نمی برم واسه همینم جرات نمیکنم بچه دا ...

نه مشاور دارو هیچی حالمو خوب نمی کنه از زایمان دوم افسردگیم خیلی بدتر شده

2738

داروی وسواس بخور .نه دو ماه سه ماه.دوسه سال باید بخوری تا بهتر بشی .دوست من چند سال فلوکستین خورد تا خوب شد.زیر نطر دکتر باش از پیش خودت دارو رو قطع نکن.داروهای اعصاب باید ۲ و۳ سال یا شاید بیشتر خورده بشه.نا امید نباش همیشه خداوند راهی برای درمان گذاشته در کنارش هم توسل به ائمه داشته باش انشا الله خوب میشی.نگران نباش.

د 

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            

من کل روز و اتاق در بسته و تاریک فقط به گذشته فک میکنم و کینه و عقده تمام وجودمو گرفته ...مادرشوهرو پدرشوهرم نقش اصلی افسردگیمم...خدا براشون نسازه ...تمام عمر ی ادمو تباه کردن...خدا تباهشون کنه..

دکتر رفتین و دارو مصرف کردین بی نتیجه بوده؟بدترین درد دردِ روحیه از تو آدمو میسوزونه ولی حتما یه راهی هست خداروشکر زندگی خوبی داری ولی حتما برو پیش مشاور و اگر لازم‌بود روانپزشک حتما حالت بهتر میشه فقط دعا کافی نیست عزیزم

من کل روز و اتاق در بسته و تاریک فقط به گذشته فک میکنم و کینه و عقده تمام وجودمو گرفته ...مادرشوهرو ...

چرا خودت رو اذیت میکنی.بخاطر خودت هم که شده از اتاق بیا بیرون شاد باش .با غذا درست کردن.کار کردن  سر خودت رو گرم کن.فکر کن همه ی انسانها یه مدل مشکلی دارن.به خودت انرژی بده.

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            

میدونید حس پوچی خیلی بده این که شوهرت تو یه خانواده سالم باشه شب تا سرشو بذاره بخوابه با نمازش بچه هاش زنش عشق کنه ولی تو دردتو گذشته تاریکتو به هیچ کس نگی سخته 

چرا خودت رو اذیت میکنی.بخاطر خودت هم که شده از اتاق بیا بیرون شاد باش .با غذا درست کردن.کار کردن&nbs ...

عزیزم شما هیچوقت نمیتونی حال منو درگ کنی...ان شاله که هیچوقتم درک نکنی چون خیلییییی بده...بخدا من همه جورشو کشیدم...همه دردی همه آسیبی ..ولی هیچی بدتر از افسردگی نبود

2706