2737
2739
عنوان

گوجه سبززززززز

| مشاهده متن کامل بحث + 738 بازدید | 140 پست

مال کیه اینا؟؟؟ خیلی نامردی اقااااااااا

آدمها وقتی ناامید می‌شنوند ب خیلی کمتر از آنچیزی ک لایقش هستند قانع می‌شوند و این دلیل وجود آدم های نالایق در زندگیمان است 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبیعی چون رحم داره بزرگ میشه  اره برو خیلی بهت رسیدگی میکنن واکسن گزاز اگه نزدی اونجا بهت میزن ...

ن نزدم کزاز خوب شد گفتی ها فردا برم ای خدا چ همه کار دارم 

آدمها وقتی ناامید می‌شنوند ب خیلی کمتر از آنچیزی ک لایقش هستند قانع می‌شوند و این دلیل وجود آدم های نالایق در زندگیمان است 
2731
قربونت طرف صبح هستن دفترچه بیمه بردار 

باشه حتما بیمه تکمیلی هم قبول میکنن؟؟؟ 

باشه حتما بیمه تکمیلی هم قبول میکنن؟؟؟ 

اونجا رایگان دفترچه میگم شاید آزمایش نوشت دارو نوشت محض اعتیاد ببر .حتما برو مدارک خونه لازمه با قبض هرچی بود بعد اونجا رسیدگی میکنن بهت واجب تر از دکتر بیرون اونا خودشون کارا اولیه میکنن بعد میگن برو تحت نظر یک متخصص

ارزو میکنم هرکی هرچی دلش میخاد بهش برسه ❤

لامصب چ نمکی هم داره قشنگ الان مزش اومد تو دهنم 

2740
اونجا رایگان دفترچه میگم شاید آزمایش نوشت دارو نوشت محض اعتیاد ببر .حتما برو مدارک خونه لازمه با قبض ...

آهان باشه ایشاا.... میرم صب 

قبل از بارداریم بهم کاندوم یا قرص جلوگیری رایگان میدادن خخخخ

من هیچکدومش استفاده نکردم یکبار استفاده کردم ب هردو حساسیت دارم