2737
2734
عنوان

گوجه سبززززززز

| مشاهده متن کامل بحث + 738 بازدید | 140 پست
دقیقا مثل منی صدا شوهرم در اومده ظرفها میشوره آنقدر سروصدا میکنه همه جا خیس میکنه از لجش منم ظرفام چ ...

وا وظیفه دیگه بچه ما ک تنها نیست همه جورشو ما بکشیم بخدا همین حالت‌ها اشک دراره من ک نمیتونم تحمل کنم واقعا اگه شدیدتر بشه من باز شوهرم سر شکمش خیلی اذیت منم قبلا خیلی تو فاز کیک و شیرینی و انواع غذا مزا بودم الان روش فشاره همش میگه چی بخوریم 

بریم بخوابیم دیگه ک صب پاشیم 

آدمها وقتی ناامید می‌شنوند ب خیلی کمتر از آنچیزی ک لایقش هستند قانع می‌شوند و این دلیل وجود آدم های نالایق در زندگیمان است 
قربونت برم مریم جون منم رهام 26سالمه بچه هم ک تو شیکممه ایشاا... سالم در بیاد خخخ

ایشالا بچه شمایم بسلامتی بدنیا بیاد بچه صالح سالم باشه مایه افتخار ت بشه 

قربون اون بچه برم که تو شکمته من عاشق بچه م ایشالا این سری بچه م بمونه 

ارزو میکنم هرکی هرچی دلش میخاد بهش برسه ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا بچه شمایم بسلامتی بدنیا بیاد بچه صالح سالم باشه مایه افتخار ت بشه  قربون اون بچه برم که ...

خخخخ خدا نکنه عزیزم حتما ک میمونه اصلا بهش فک نکن همون قرآن و بخون هم برای آرامش خودت هم سلامت نی نی 

آدمها وقتی ناامید می‌شنوند ب خیلی کمتر از آنچیزی ک لایقش هستند قانع می‌شوند و این دلیل وجود آدم های نالایق در زندگیمان است 
وا وظیفه دیگه بچه ما ک تنها نیست همه جورشو ما بکشیم بخدا همین حالت‌ها اشک دراره من ک نمیتونم تحمل کن ...

دو تا بوسش کن هم چی کل خونه برات تمیز میکنه من وقتی حال ندارم محلش نمی زارم اینم قرقر میکنه خدا نکنه بزارم دو تا بوسم کنه انقدر مهربون میشه بیا ببین

ما زنا بدبختیم غصه نخور همه چی درست میشه 

اره بخوابیم نزدیک 6 من خواب بودم با صدا بارون بیدار شدم خوابم نبرد 

خوشحال شدم از آشنایت مواظب خودت باش فعلا بای 

2728
خخخخ خدا نکنه عزیزم حتما ک میمونه اصلا بهش فک نکن همون قرآن و بخون هم برای آرامش خودت هم سلامت نی نی ...

رو خوانی قرآن خیلی ضعیفم ولی بعضی از دعا دانلود کردم گوش میدم 

دو تا بوسش کن هم چی کل خونه برات تمیز میکنه من وقتی حال ندارم محلش نمی زارم اینم قرقر میکنه خدا نکنه ...

قربونت عزیزم حتما شما هم مواظب خودت باش منم خوشحال شدم شبت بخیر بوس بای