2737
2739
عنوان

چرا

739 بازدید | 62 پست

چرا تاپیک منو ترکوندین؟؟؟ چون ور بازدید شد ؟؟ واقعا ی سریاتون عقده ای تشریف دارین 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
راجب چی بود

عکس شوهرم خودم 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدوم بود؟امسب دیگ شورش در اومد همش دارن میترکونن این بچع بازیا چیع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
درمورد چی بود؟؟

عکس خودم و شوهرم 

درکت میکنم ولی دیگه ترکید

حرص نخور 

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍

من منتظر عکس دو نفرتون بودم که😐😐

اخه چرا باید تاپیک عکس رو بترکونن😐😐

به نی نی یار بگو برگردونه تاپیکتو اگه میشه

❤خدااااااجون همسرم و دخترم بهترین هدیه های زندگیمن خودت مواظبشون باش❤❤😍😍           کاربر سابقم 
2738
کدوم بود؟امسب دیگ شورش در اومد همش دارن میترکونن این بچع بازیا چیع

شعور ندارن ۱۰۴ صفحه جلو رفته بود بعضیا حتما حسادت کردن ب شوهرم 

😂😂😂😂😂😂😂😂من تو پیجت منتظر بودم هی بروز میکردم بعد ی دفه دیدم ترکیدع

اول واسه حاجت روایی امام زمان و خودتون و بعد واسه حاجت روایی من یه صلوات بفرستید💜🌸التماس دعا
درکت میکنم ولی دیگه ترکید حرص نخور 

همه حیودیشون ب شوهرم شده همه اون ده نفر ک گزارش زدن 

دیگ بدم اومدع کلا تو هیچ تاپیک پر بازدیدی نمیش رفت

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706