2733
2739
عنوان

واقعا میخام بدونم شوهرمً.....

1348 بازدید | 84 پست

نرماله یا نه از نظر شما؟ هرروز یکی از بدجنسی هایی ک بهم کرده یادم میاد مثلا پسرم وقتی کوچیکتر بود بسختی میخابید و وقتی میخابید خوابش سبک بود و با کوچکترین صدایی بیدارمیشد بعد من و شوهرم ک دعوامون میشد سریع میرفت پسرمو تکون میداد میگف پاشو اونم با گریه بیدار نیشد مینداخت ب جون من و میرفت سرکار ...... چندباری هم من یادم میرفت بهش بگم شیر خشک پسرم تموم شده یدفه شب یادم میفتاد دارو خانه شبانه روزیم دو تا کوچه بالاتر از خونمون بود نمیرفت خودم شبونه پامیشدم میرفتم با ترس و لرز میخریدم کلی سگ ولگردم از کنارم رد میشدن  میگفت تا بیرونم خریداتو بگو اگه بیام خونه عمرابیرون نمیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

چقد بیماره😕😕✋

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2706