2737
2734

بعدنوبت من میرسه پنج دیقه نشده میام بیرون😐یه بازبه یکیشون گفتم خانم چی میگین اون تو بگین منم بادکترصحبت کنم، فقط خندید، ولی واقعا چی میگین که یه ساااعت ماپشت درمنتظریم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من پرسیدم گفت دکتر داشت نصیحتم میکرد منم خاطره تعریف میکردم

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2738

نمیدونم والا

ولی یکی از اقوام ما یه بار رفت داخل بعد یه ساعت اومد گفت در مورد زن سابقش هم برامون تعریف کرده😐

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

اگر برم پیش هر متخصصی کللللللللل علائممو رو براش میگم همه جیوووووو بخاطر همین خیلی طول میکشه بعد دکتره ام کلی نگران میشه فک میکنه چیز حادیه کلی ازمایش و معاینه میکنه و در اخر متوجه میشیم ی سرما خوردگو اوچولو بوده😂😉

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2706