2737
2739
عنوان

عشق چند سال پیش برگشته

| مشاهده متن کامل بحث + 1566 بازدید | 129 پست
اصلا حوصله حرف زدن باهاش و ندارم دو کلمه حرف میزنیم دعوامون میشه زمانی که شوهرم بیداره من گوشیمو از ...

خب اخه تا کی میخای خاموش کنی شک می کنه بدتر  اکثر اقایون از این اخلاقا دارن خودشون هر کاری کنن اشکالی نداره اما خانما اگه غیر عمد کاری انجام بدن غیر قابل بخشش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اعصابم خرد شد ١چرا وقتی دلتون پیش کسی دیگ گیر ازدواج میکنین اون شریک زندگیتون چ گناهی کرده تقاص پس ب ...

من والا به شوهرم خیانت نکردم شوهر من با عالم و آدم بود ه 

ولی من هیچ وقت کاری نکردم چون هر چی باشه شوهرمه و پدر بچه هام 

قسمت شاید این بوده من به اون آدم نرسم درسته خودم اشتباه کردم ولی میگم قسمت

چرا مردا فک میکنن هر کاری دلشون بخواد میتونن و آزادن و عیبی نداره اونوقت زنها رو منع میکنن و گیر الک ...

دقییییییییقا

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
2731
خب اخه تا کی میخای خاموش کنی شک می کنه بدتر  اکثر اقایون از این اخلاقا دارن خودشون هر کاری کنن ...

از استرس نمیدونم چیکار کنم دخترمم میگه مامان گوشیتو بده بازی کنم امروز دیگه نصف جون شدم

2738
از استرس نمیدونم چیکار کنم دخترمم میگه مامان گوشیتو بده بازی کنم امروز دیگه نصف جون شدم

اسی؟ گفتی چند وقت ازدواج کردی؟

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم

تنها راهکار اینه که شمارتو عوض کنی همه ما از این مشکلات داریم خودتو نباز و درست تصمیم بگیر 

هرجا میرم هر چی میشنوم همش یادش میفتم هزار بار از خدا خواستم ک کمک کنه فراموشش کنم اونم منو فراموش ک ...

خیلی بده😢😢😢😢من حالتو میفهمم 

من اوایل باورت میشه شب مثلا پیش شوهرم بودم تا صبح شوهرم که میخوابید به اون فکر میکردم اوایل ازدواج 

خطتو عوض کن با یه بهونه ای  شوهر من تا عقد کردیم گفت خطتو عوض کن نمیدونم فازش چی بود.حتی اینست ...

کار بسیار خوبی کردی 

منم باید اینکارو میکردم من به خاطر کارم عوض نکردم 😔

2706