2733
2734
عنوان

عشق چند سال پیش برگشته

| مشاهده متن کامل بحث + 1566 بازدید | 129 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بگو

ببین اینی که بت میگم کارسازه امتحان شدس ، از خدا بخواه مهرشو از  دلت ببره ، دقیقا همین جمله رو بگو خدایا مهرشو ازدلم ببر ، و مهرتو هم از دل اون پسره ببره ،و

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
2738
بگو

به هیچ عنوان ب هیچ عنوان پیش شوهرت اعتراف نکن ، و اینو بدون عزیزم خططو عوض نکنی شیطان وسوست میکنه  و خیانت یعنی پشت کردن خدا ب زندگیت تا ابد

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
ببین اینی که بت میگم کارسازه امتحان شدس ، از خدا بخواه مهرشو از  دلت ببره ، دقیقا همین جمله رو ...

روزی هزار بار ازش خواستم ولی انگار صدامو نمیشنوه همونجوری ک اونموقع ک از ش خواستم عشقمو بهم ببخشه صدامو نشنید اصلا ما ک سهم هم نبودیم چرا سرراه هم قرار گرفتیم حکمتشو شکر ک هیچوخ حکمت دل شکستمو نفهمیدم 

ببین اینی که بت میگم کارسازه امتحان شدس ، از خدا بخواه مهرشو از  دلت ببره ، دقیقا همین جمله رو ...

موافقم...من ی سال تو بیخبری ازش بودم داشتم دیوانه میشدم،یه شب با کرین و التماس از ته دل ب خدا گفتم خدایاخودت حالمو خوب کن،مهرشو از دلم ببر،

یه جوری الان هستم ک خودمم باورم نمیشه چطور نسبت بهش بی حسم الان

خدا عجیب مهربون و یاری رسونه

2706