2737
2734
عنوان

اسمی که با پارسا همخونی داشته باشه!

3474 بازدید | 33 پست
اسم دختر که با پارسا همخونی داشته باشه !
از نظر معنی هم مثل پارسا باشه یعنی بی معنی نباشه
مثل بعضی اسم ها که اسم شخصیت توی داستانای تاریخی هستن!
ممنون میشم کمکم کنید
درسا - پریسا -گلسا - پرنیان - پانته آ....(فعلا همینا به ذهنم رسید)
گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
پردیس/پریسا/پارمیس/
ببخشید منم یه سوال اسمی دارم ولی نمیدونم چه جوری یه تایپیک جدید درست کنم برا همین اینجا میتونیم ازتون سوال کنم؟
خدا کجاست؟؟؟؟دلم کمی خدا می خواهد...خود خود خود خدا را می خواهم..
پارمیدا :فارسی,اوستایی-پهلوی پارمیس، نام دختر بردیا ونوه کوروش پادشاه هخامنشی -پارمیدا تغییر یافته نام اوستایی پرومیثه یا پرومیزد و به معنی بانوی دانا دانشمند یا بانوی پرمهر است
پارمین: همسر داریوش اول به معنی تکه بلور
درسا: مانند مروارید
پریا: خوب چهره مانند پری
پرشینا: اوستائی به معنی شبنم
ویوسا: سپیده بامدادی
پرنیا: اصیل- اصل و نسب دار
ایرسا:به معنی رنگین کمان - به بوته سوسن کبود نیز بدان جهت که دارای گلهای زرد و سفید و کبود است ایرسا گویند
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند

مهرگان جان برو تو تبادل نظر و در قسمت عمومی موضوع جدید رو کلیک کن و پستت رو بنویس وپست کن
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
2706