2733
2734
حالا من هرچی بدوام رو تردمیل خودمو بکشم 😂😂😂 عادتی هم که داره اینه که اگ مث خرس نخوری بهش برمیخور ...

عزیزم.مادر بشی میفهمی که چه کیفی میده برای بچه هات آشپزی کنی  

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دستورش رو ميدي؟

طبق دستور شف طیبه اول شیر عسلی درست کردم بعد هم طبق دستور شف طیبه بستنی شیر عسلی درست کردم .تمام کلسیم.

دخترم خیلی خوشش اومد دائم دستم رو می‌بوسید و قربونش صدقم می‌رفت. می‌گفت من دیگه از بیرون بستنی نمیخرم.

@rohammmmmm    

2728
من نزدیک یه ماه میشه تو شهر نرفتم هرچی خواستیم از مغازه های اطرافمون گرفتیم ولی الان دیگه مرغ و گوشت ...

میفهمم 

من میخوام برم بیرون سردرد شدید میشم از استرس 

انشاءالله بلا از همه مردم جهان و کشورمون دور باشه شما هم به دل خوش و سرسلامتی بری خرید و بیای زود خونه ماسک و دستکش و الکل یادت نره

با آرد نونوایی نمیشه کیک و پیتزا درست کرد یعنی نهایت هنر ما اینه بکینگ پودر بزنیم با آرد نول...😄 د ...

چرا نمیشه من با ارد نونوایی درست کردم عالی شده 

تنها دوستم تویی خداجونمممم .هیچوقت تنهام نزار
عزیزم.مادر بشی میفهمی که چه کیفی میده برای بچه هات آشپزی کنی    

خدا همه مامانارو حفظ کنه 🌻💛🌻🌻🌻

به شما هم سلامتی و طول عمر با عزت بده خانوم گل 💛🌻🌻🌻

عَلَی الدُنیا بَعدُکَ العَفا...
2738
دیگه باید بگم دستور ؟ منم نهایتا حلوا درست کنم باهاش

با ارد و یدونه تخم مرغ دو قاشق شکر خمیر مایه فعال شده خمیر درست میکنم دو ساعت استراحت بعدش وسطاش خرما هسته گرفته شده می زارم و شکل میدم با رومال زرده تخم مرغ و کنجد میپزم تو فر یا توستر

هانی خانم هستم 🔫😂
خدا همه مامانارو حفظ کنه 🌻💛🌻🌻🌻 به شما هم سلامتی و طول عمر با عزت بده خانوم گل 💛🌻🌻🌻

ممنونم گلم.همچنین شما و خانواده محترمتون رو  

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
وای با آرد گندم کیک سیب درست کردم خورد تو ذوقم آرد قنادی هم تموم کردم 

من کیکام همه با آرد گندمه و پوک و عالی

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

نوش جان من هرروز یه چی درست میکنم امروز  هیچی درست نکردم شوهرم اومده یخچال همه جا زیر رو میکنه میگه هیچی درست نکردی میگم نه مگه هرروز باید درست کنم والا ااا 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2706