2737
2734
عنوان

علائم اولیه ی بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 151 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ما جلوگیری طبیعی میکنیم در حد یه لحظه غافل شدیم و امامن با ژل زود شستشو دادم اینم بگم یه روز قبل از ...

ایکاش اینو بیای سردر سایت بنویسی یسریا بخونن

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

زنداداشه من هف سال منتظر بچه بود دیگع کلن ناامید شده بود میگف نمیشه درست اون ماهی که اصلا انتظار نداشت و کلی کار خونه و سنگین کذده بود مسافرت رفته بودن فهمید باردار بعد استرس گرفته بود نکته طوریش شده خدا خمیشه غافلگیر میکنه 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

وقتی میبینم کسایی که اینقدر منتظر بچن ناراحتن ازخودم که باردارم خجالت میکشم میگم خدا کاش منکه دوتا بچه داشتم یه سالم انتظار میکشیدم ولی اینایی که خیلی منتظرن باردار میشدن همیشه برا همتون از ته دلم دعا میکنم 😍😍😍😍

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2738
وقتی میبینم کسایی که اینقدر منتظر بچن ناراحتن ازخودم که باردارم خجالت میکشم میگم خدا کاش منکه دوتا ب ...

برا چی خجالت بکشی انشاالله خدا ب خودت و‌بچه هات سلامتی بده 

ماهم اگه ب صلاحمون بود بچه میده اگه هم نه ک حتما حکمتی توشه 😘😍مرسی ک دعا میکنی برامون 

نمیدونم منم هی میشنیدم گفتم ی سوال بپرسی ببینی چطوریه

سه روزه لک قهوه ای خیلی کم یکبار میاد و دیگه هیچی دردام کم شده ولی سنه درد هم چنان دارم فعالیت میکنم حس میکنم لک میاد یک روز مونده به پریودیم ک مثلا دیر میشدم .نمیدونم والا این لک لانه گزینیه یا پریودی 

برا چی خجالت بکشی انشاالله خدا ب خودت و‌بچه هات سلامتی بده  ماهم اگه ب صلاحمون بود بچه میده اگ ...

نمیدونم ولی بغض میکنم دسته خودم نیس، ممنون ایشالله اینماه قسمت همتون بشه 😍😍

امروز بی بی گذاشتم فعلن ک منفیه ولی اثری از پریودی هم نیست شاید واسه بی بی زوده 

اره زوده منم گذاشتم منفی بود ولی ۴روز مونده ب پریودم

انشاالله همه اونایی ک تلاش میکنن بچه داربشن خدا این ماه بهشون بچه بده تو هم امیدوار باش 😊

2706